Reklama

Reklama

El. ME 2016: Trening kadry bez Roberta Lewandowskiego

Zaledwie 16 piłkarzy wzięło udział w pierwszym treningu na zgrupowaniu kadry przed niedzielnym meczem eliminacyjnym Euro 2016 z Gibraltarem. We wtorek dolecą Thiago Cionek i Artur Jędrzejczyk.

"Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek i Tomasz Jodłowiec zostali w hotelu, ale ich udział w następnych treningach nie jest zagrożony. Pracują z masażystami" - poinformował rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski.

Późnym wieczorem do drużyny ma dołączyć Grzegorz Krychowiak. Z kolei w nocy do Warszawy przyleci Krzysztof Mączyński. Natomiast we wtorek na zgrupowaniu stawią się Cionek i Jędrzejczyk. Ten pierwszy w poniedziałek wieczorem rozgrywa mecz w barwach Modeny z AS Cittadella w Serie B. Z kolei Jędrzejczyk dostał pozwolenie na późniejsze dołączenie do zespołu.

Reklama

Pierwszy trening kadrowiczów Adama Nawałki odbył się na obiekcie KS ZWAR i miał charakter rozruchu. We wtorek zajęcia odbędą się na stadionie Polonii Warszawa.

Piłkarze do meczu z Gibraltarem (7 września, Faro, godz. 20.45) będą przygotowywali się w Warszawie do piątku na obiektach KS ZWAR i Polonii. W sobotę o godz. 10 wylecą do portugalskiego Faro; dzień później rozpoczną eliminacje Euro 2016.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje