Reklama

Reklama

El. ME 2016 - pierwsi piłkarze przybyli na zgrupowanie kadry

Łukasz Teodorczyk z Dynama Kijów i Thiago Cionek z Modeny już w niedzielę stawili się w Warszawie, gdzie w poniedziałek wieczorem rozpoczyna się zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczem z Irlandią w eliminacjach piłkarskich mistrzostw Europy 2016.

Natomiast w poniedziałek przed południem w hotelu zameldowali się Marcin Komorowski i Maciej Rybus z Tereka Grozny, oraz Krzysztof Mączyński z chińskiego Guizhou Renhe. Na poniedziałek nie zaplanowano żadnych zajęć. Wszyscy piłkarze mają się stawić do 19.30.

"Wówczas spotkamy się na kolacji i oficjalnie rozpocznie się zgrupowanie. Podjęta zostanie również decyzja w sprawie Michała Żyry, który nabawił się urazu w niedzielnym meczu z Lechem Poznań. Gdyby uraz wykluczył go z udziału w zgrupowaniu, nikt nie będzie powoływany w jego miejsce" - powiedział rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

Reklama

W trakcie zgrupowania poprzedzającego niedzielny mecz eliminacyjny Euro 2016 z Irlandią tradycyjnie już "Biało-czerwoni" zakwaterowani są w stołecznym hotelu "Double Tree by Hilton", a trenować będą na boiskach Polonii Warszawa i KS ZWAR. Do Dublina wylecą natomiast w sobotę o godz. 10 rano. Tam zaplanowana jest konferencja selekcjonera Adama Nawałki, a wieczorem oficjalny trening.

Mecz Irlandia - Polska odbędzie się w Dublinie w niedzielę o godz. 20.45.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu eliminacji Euro 2016 Irlandia - Polska!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL