Reklama

Reklama

El. Euro 2020. Polska - Łotwa: Bednarek i Zieliński po badaniach

Kłopoty reprezentacji Polski po meczu z Austrią! Dzisiaj w Polsce badania przeszli Jan Bednarek i Piotr Zieliński, poobijani po wygranej 1-0 inauguracji eliminacji Euro 2020. Na szczęście urazy nie są bardzo poważne. W niedzielę w Warszawie mecz z Łotwą.

"Bednarek i Zieliński przeszli dzisiaj badania diagnostyczne po urazach odniesionych we wczorajszym meczu" - podał na Twitterze rzecznik reprezentacji Jakub Kwiatkowski.

Reklama

"Urazy, choć bolesne, nie okazały się poważne w skutkach. Sztab medyczny kadry czyni wszelkie starania, aby obaj zawodnicy byli gotowi do gry w niedzielę" - poinformował.

Bednarek rozegrał w czwartek całe spotkanie. Zieliński nie był w stanie kontynuować gry od 59. minuty po faulu Aleksandara Dragovicia. Pomocnika Napoli zastąpił Krzysztof Piątek, który zdobył zwycięską bramkę.

Jeśli urazy piłkarzy pozwolą im na występ przeciwko Łotwie, selekcjoner Jerzy Brzęczek będzie miał pełne pole manewru. Nikt nie pauzuje za kartki. W spotkaniu z Austrią żółty kartonik obejrzał tylko Bartosz Bereszyński.

Zobacz terminarz i wyniki polskiej grupy el. Euro 2020

WS

Dowiedz się więcej na temat: Jan Bednarek | Piotr Zieliński | reprezentacja Polski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje