Reklama

Reklama

El. Euro 2020. Pierwszy trening reprezentacji bez m.in. "Lewego" i Glika

Bez m.in. Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika i Sebastiana Szymańskiego obył się w Warszawie pierwszy trening reprezentacji Polski na zgrupowaniu poprzedzającym mecze z Macedonią Północną (7.06 w Skopje) i Izraelem (10.06 w Warszawie) w eliminacjach Euro 2020.

Glik został w hotelu na zabiegach rehabilitacyjnych. Z kolei Lewandowski i Szymański dostali pozwolenie od selekcjonera Jerzego Brzęczka na późniejszy przyjazd i mają się stawić na kolacji.

Zabrakło również Tomasza Kędziory i Przemysława Frankowskiego, którzy dojadą w późniejszych terminach ze względu na mecze w swoich klubach. Ten pierwszy spodziewany jest w piątek, a Frankowski dopiero w poniedziałek.

Trening na boisku KS ZWAR trwał godzinę i miał charakter rozruchu. Po kwadransie został zamknięty dla mediów. Piątkowy trening zaplanowany jest na godz. 11 również na boisku KS ZWAR.

Reklama

Do najbliższych meczów reprezentacja Polski będzie się przygotowywała na boiskach KS ZWAR i Polonii Warszawa. W czwartek o godz. 11.30 "Biało-Czerwoni" wylecą do Skopje, gdzie dzień później zagrają z Macedonią Północną. Bezpośrednio po meczu zaplanowany jest powrót do Warszawy, gdzie w poniedziałek (10 czerwca) na PGE Narodowym rozegrany zostanie mecz z Izraelem.

Wyniki, terminarz i tabela "polskiej" grupy eliminacji Euro 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL