Reklama

Reklama

El. Euro 2020. Macedonia Północna - Polska. Polscy piłkarze dotarli do hotelu w Skopje

Z dwugodzinnym opóźnieniem piłkarze reprezentacji Polski dotarli do hotelu w Skopje. W piątek zagrają z Macedonią Północną w eliminacjach mistrzostw Europy 2020. Od razu po przyjeździe kadrowicze udali się na obiad.

"Biało-Czerwoni" z opóźnieniem przylecieli do Skopje z powodu awarii samolotu, którym pierwotnie mieli przylecieć. Ostatecznie wylot opóźnił się o dwie godziny. Przed hotelem na "Biało-Czerwonych" nie czekali kibice. Ci zwiedzali miasto w tym czasie. Reprezentanci Polski weszli do hotelu bocznym wejściem i od razu na udali się na obiad. Po nim zaplanowany jest odpoczynek i wyjazd na stadion.

Z powodu opóźnienia lotu zmienione zostały godziny konferencji prasowej i oficjalnego treningu; rozpoczną się odpowiednio o 17.30 i 18. Spotkanie el. ME 2020 odbędzie się w piątek o godz. 20.45 na stadionie, który od niedawna nosi imię tragicznie zmarłego w 2007 roku piosenkarza Tose Proeskiego.

Reklama

Zapraszamy na tekstową relację na żywo z tego meczu

Tutaj znajdziesz relację na żywo na urządzenia mobilne

Polacy prowadzą w tabeli grupy G, w marcu wygrali z Austrią 1-0 i Łotwą 2-0. Macedończycy z kolei pokonali Łotyszy 3-1 i zremisowali ze Słoweńcami 1-1.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę grupy G

Ze Skopje Marcin Cholewiński

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL