Reklama

Reklama

El. Euro 2020. Austria - Polska. Poza Damianem Kądziorem wszyscy kadrowicze dotarli na zgrupowanie

Damian Kądzior z Dynama Zagrzeb jako ostatni stawi się na zgrupowaniu reprezentacji Polski, która w poniedziałek rozpoczyna przygotowania do meczów z Austrią (czwartek w Wiedniu) i Łotwą (niedziela w Warszawie) w eliminacjach piłkarskich mistrzostw Europy 2020.

Terminarz "polskiej" grupy eliminacji Euro 2020

Przylot Kądziora z Zagrzebia planowany jest o godz. 13.40. Pozostali musieli się stawić na obiedzie o godz. 13. Już w niedzielę w warszawskim hotelu było 17 zawodników.

Trener Jerzy Brzęczek może być zadowolony z tego, że nikt nie zgłosił kontuzji.

- Póki co nie mamy żadnych sygnałów o problemach zdrowotnych, ale czekamy na oficjalne informacje od wszystkich zawodników. Mamy tylko sygnały o sprawach przeciążeniowych, ale to normalne po meczach ligowych - powiedział rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

Reklama

O godz. 16 na boisku KS ZWAR rozpocznie się pierwszy na tym zgrupowaniu trening, który będzie miał charakter rozruchu.

- Rano oglądaliśmy boisko i jest ono nieco grząskie. Jeszcze nie wiemy, ilu zawodników weźmie udział w tych zajęciach. Prawdopodobnie w hotelu pozostaną ci piłkarze, którzy rozgrywali swoje mecze ligowe w niedzielę. Wiele będzie zależało od opinii lekarza - dodał Kwiatkowski.

Wciąż dostępne w sprzedaży są bilety na niedzielny mecz z Łotwą w Warszawie.

- Do tej pory sprzedano około 40 tys. biletów i wciąż można je kupować. Do tego nie potrzeba karty kibica i każdy może dokonać zakupu za pośrednictwem portalu "Łączy nas piłka" - zakończył Kwiatkowski.

We wtorek reprezentacja Polski w komplecie ma trenować na stadionie Polonii Warszawa. Natomiast w środę o 11.15 zaplanowany jest wylot do Wiednia, gdzie dzień później "Biało-Czerwoni" zagrają z Austrią w pierwszym meczu eliminacji mistrzostw Europy 2020.

Bezpośrednio po meczu zaplanowany jest powrót do Warszawy, a w piątek trening na boisku KS ZWAR. W sobotę na PGE Narodowym odbędą się konferencje reprezentacji Polski i Łotwy, a dzień później rozegrany zostanie mecz pomiędzy obydwoma drużynami.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu eliminacji Euro 2020 Austria - Polska!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje