El. Euro 2020. Austria - Polska 0-1. Krychowiak: Kamień spadł nam z serca

- Uważam, że zagraliśmy bardzo dobry mecz. Kamień spadł nam z serca, w końcu wygraliśmy - cieszył się w Wiedniu pomocnik reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak.

Zobacz terminarz polskiej grupy el. Euro 2020

Reklama

Grzegorz Krychowiak potwierdził, że praca, jaką wykonał w klubie podczas zimowych przygotowań, nie poszła na marne. Zniósł trudy ciężkiego spotkania z Austrią, sporo biegał, walczył przez pełne 90 minut.

- Zależało nam na tym, aby zacząć eliminacje do mistrzostw Europy od zwycięstwa i pokazać w spotkaniu z Austrią dobrą grę. I tak się stało. Tyle jest pozytywów, ale mamy świadomość, że nie wszystko w tym meczu było perfekcyjne - podkreślał pomocnik "Biało-Czerwonych".

"Krycha" wskazywał na aspekt zespołowości w grze ekipy. - Cały zespół zagrał dobry mecz, a ważne jest również to, że nie straciliśmy bramki, co nie zdarzyło się chyba nigdy za kadencji nowego trenera - nie mijał się z prawdą Krychowiak.

- Obraliśmy zatem właściwy kurs. To powinna być nasza droga - nie tracić goli. Strzeliliśmy bramkę, mieliśmy też inne dobre okazje. Wszystko idzie w dobrym kierunku - cieszy się doświadczony pomocnik Orłów.

Z Wiednia Michał Białoński i Piotr Jawor

Dowiedz się więcej na temat: reprezentacja Polski | Grzegorz Krychowiak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje