Reklama

Reklama

Diego Maradona wspiera Arkadiusz Milika

Dramat przeżywa napastnik reprezentacji Polski Arkadiusz Milik. 22-letni napastnik doznał poważnej kontuzji w meczu z Danią (3-2) w eliminacjach mistrzostw świata. W trudnych chwilach Milika wspiera legendarny piłkarz Diego Maradona.

Milik ma całkowicie zerwane więzadło krzyżowe przednie w lewym kolanie. Kontuzji nabawił się w końcówce pierwszej połowy pojedynku z Danią. Na drugą część spotkania już nie wyszedł. Badania wykazały, że Milik będzie musiał przejść operację. Napastnik jest już w Rzymie, gdzie przejdzie kolejne badania, a na poniedziałek zaplanowano zabieg. Przerwa w treningach potrwa około pół roku.

W stolicy Włoch Milik spotkał legendę futbolu Diego Maradonę, który życzył mu szybkiego powrotu do zdrowia. "Boski Diego" to ikona argentyńskiej piłki i klubu SSC Napoli, którego barw broni reprezentant Polski.

"Życzenia powrotu do zdrowia od najlepszego piłkarza w historii" - napisała na Twitterze agencja menedżerska dbająca o interesy polskiego piłkarza.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama