Reklama

Reklama

Dania - Polska 4-0. Oceny zawodników po meczu

Duńczycy nie dali szans Polakom, pokonując naszych Orłów aż 4-0 w meczu eliminacji mistrzostw świata. Zobaczy oceny reprezentantów Polski, a także sam przydzielaj swoje i podziel się nimi ze znajomymi!

Sprawdź sytuację w "polskiej" grupie

Dania - Polska 4-0 - tu znajdziesz relację z meczu naszego wysłannika!

Oceny reprezentantów Polski (skala 0-6):

Łukasz Fabiański: 2

Wpuścił cztery bramki, ale przy trzech z nich był kompletnie bezradny. Lepiej mógł zachować się jedynie przy trzecim golu, gdy odbił piłkę przed siebie, wprost pod nogi Joergensena.

Reklama

Łukasz Piszczek: 3

Zagrał jedynie 34 minuty, mając problemy z żołądkiem. Dwa razy pokazał się w ofensywie i choć strzelał niecelnie, to później brakowało jego ofensywnych wejść. Dość nieporadnie wyglądał przy stracie pierwszej bramki, jednak strzelec nie powinien być kryty przez niego, a przez Piotrka Zielińskiego.

Kamil Glik: 1

Niestety - druga bramka obciąża tylko i wyłącznie jego konto. Doświadczony obrońca nie może w ten sposób stracić piłki.

Michał Pazdan: 1

Tak jak druga bramka była zawiniona przez Glika, tak za utratę trzeciej odpowiada Pazdan. To był najsłabszy mecz tej pary stoperów we wspólnym wykonaniu.

Artur Jędrzejczyk: 2-

Nie dawał rady Corneliusowi, nie wspomagał kolegów z przodu.  To nie był taki "Jędza", do jakiego nas przyzwyczaił, widać, że jest daleki od optymalnej formy.

Krzysztof Mączyński: 1+

On także przełożył formę z Legii na mecz reprezentacji. W meczu z Rumunią imponował prostopadłymi podaniami, dziś irytował niedokładnością. Zarobił żółtą kartkę i to w sumie jedyne z czego zostanie zapamiętany.

Karol Linetty: 1

Piłkarz Sampdorii w ogóle był na boisku? Trener Nawałka przed spotkaniem mówił, że dzięki trójce środkowych pomocników chce przejąć kontrolę nad meczem. A że kontroli nie było żadnej - to świadczy o postawie graczy środka pola.

Piotr Zieliński: 1

Nie udźwignął ciężaru odpowiedzialności i niestety - zawiódł na całej linii. To on powinien kryć Delaneya przy pierwszej bramce, a dał zgubić się w dziecinny sposób. Również brak wykreowanych sytuacji mocno obciąża gracza Napoli.

Jakub Błaszczykowski: 3

Decyzja Nawałki o zdjęciu go z boiska wywołała sporo zdziwienia, gdyż wcześniej był chyba najlepszym z "Biało-Czerwonych". Próbował brać grę na siebie, ale nie miał wsparcia kolegów. Widać również, że Kubie ciężko nawiązać walkę fizyczną na najwyższym poziomie.

Kamil Grosicki: 2

Czekaliśmy aż włączy "turbo", ale się nie doczekaliśmy. Parę razy szarpnął, ale to nie był ten Grosicki, jakiego pamiętamy z poprzednich spotkań kadry i Hull City.

Robert Lewandowski: 3-

Walczył z Duńczykami, starał się, ale często był po prostu sam przeciwko dwóm-trzem rywalom. Nawet, gdy wygrywał pojedynki główkowe, nie miał do kogo zgrać piłki.

Thiago Cionek: 2

Grał na nieswojej pozycji. Starał się jak mógł, miał ciężką przeprawę z dynamicznym Sisto.

Arkadiusz Milik: 2+

Wniósł nieco ożywienia w grę naszej kadry, ale wszedł na boisko chyba zbyt późno. Przy stanie 0-3 morale naszej drużyny znajdowały się poniżej dna.

Maciej Makuszewski: 3

Jak na debiutanta spisał się przyzwoicie. Mógł zaliczyć asystę, gdy wyłożył piłkę Milikowi, w kwadrans przeprowadził co najmniej tyle ataków, co Grosicki przez cały mecz.

Wojciech Górski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje