Reklama

Reklama

Czarnogóra - Polska. Stevan Jovetić poza Podgoricą

Pojawiły się nowe informacje w sprawie Stevana Joveticia. Najlepszy piłkarz reprezentacji Czarnogóry jest kontuzjowany i opuścił zgrupowanie kadry w Podgoricy.

Jovetić nie pojechał jednak daleko, a tym bardziej nie wrócił do Sevilli. Najnowsze informacje na temat jego stanu zdrowia podał Ljubisza Tumbaković, selekcjoner naszych niedzielnych rywali.

- Są sytuacje, na które nie mamy wpływu. Jovetić odczuwa ból w nodze. W tej chwili jest poza Podgoricą i próbujemy go postawić na nogi i przygotować do meczu - powiedział Tumbaković.

Od kilku dni w Czarnogórze trwa wojna dezinformacyjna. Ze sztabu naszych rywali spływają różne informacje. Słabo poinformowane są też tamtejsze media. Jovetić jest kluczowym graczem Czarnogóry, więc być może Tumbaković i jego sztab chcą "uśpić" czujność "Biało-czerwonych".

Jeśli Czarnogórcy nie postawią Joveticia na nogi, być może zastąpi go Mirko Vucinić. To weteran, który długo zmagał się z kontuzją, a od półtora roku nie grał.

- Jeśli chodzi o Vucinicia, jest zawsze obecny. Mamy z nim problem, bo może zagrać, ale to zależy od koncepcji taktyki - dodaje Tumbaković.

Reklama

Mecz Czarnogóra - Polska odbędzie się w niedzielę o godz. 20.45.

Z Podgoricy Krzysztof Oliwa i Łukasz Szpyrka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje