Reklama

Reklama

Czarnogóra - Polska. Robert Lewandowski nie trenował z drużyną

Robert Lewandowski nie wziął udziału w środowym treningu reprezentacji Polski. Kapitanowi reprezentacji Polski nic jednak nie dolega. Potwierdził to lekarz kadry Jacek Jaroszewski.

Robert Lewandowski nie przyjechał z pozostałymi kadrowiczami na popołudniowe zajęcia na stadionie Polonii Warszawa. Sztab kadry zapewnia jednak, że "Lewy" nie doznał żadnego urazu. Brak wszystkich piłkarzy na zajęciach to efekt, jak mówił Adam Nawałka, zindywidualizowanego podejścia do poszczególnych zawodników. 

Reklama

Lewandowski nie pojawił się na treningu kadry także we wtorek. Oprócz niego nie trenowali wtedy również Jakub Błaszczykowski, Łukasz Piszczek, Artur Jędrzejczyk oraz Michał Pazdan.

W środę z drużyną nie pracował Grzegorz Krychowiak, który nabawił się kontuzji żebra. Pomocnik opuszcza zgrupowanie reprezentacji Polski. Leczyć będzie się we Francji. Nowością było pojawienie się na zajęciach młodego bramkarza rezerw Legii Warszawa - Dominika Kąkolewskiego. 20-latek trenował razem z Łukaszem Skorupskim, Łukaszem Fabiańskim i Wojciechem Szczęsnym. 

Polacy przygotowują się do meczu eliminacji mistrzostw świata z Czarnogórą. W sobotę podopieczni Adama Nawałki wylecą do Podgoricy. 

Mecz Czarnogóra - Polska już w najbliższą niedzielę o godzinie 20.45. Transmisja w Polsacie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje