Reklama

Reklama

Czarnogóra - Polska. Grzegorz Krychowiak wyjechał ze zgrupowania

Grzegorza Krychowiaka nie ma już na zgrupowaniu reprezentacji Polski, która przygotowuje się do meczu z Czarnogórą w el. MŚ. - Powodzenia! - rzucił tylko na do widzenia i udał się na lotnisko, skąd miał polecieć do Paryża.

Kontuzja Krychowiaka była najważniejszym tematem środowych rozmów na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Piłkarz ma złamane żebra i nie będzie mógł zagrać z Czarnogórą.

Wobec tego szansę dostaną inni. Największe daje się Karolowi Linettemu i Krzysztofowi Mączyńskiemu, ale na zaufanie selekcjonera pracują też Damian Dąbrowski i Jacek Góralski. Obaj zadebiutowali w listopadowym meczu ze Słowenią i nieoczekiwanie jeden z nich może zastąpić Krychowiaka.

Obaj byli też głównymi bohaterami filmu, przygotowanego przez związkowy kanał "Łączy nas piłka".

Dąbrowski zażartował, że "gdy dzieci proszą 'Górala' o autograf, to ten robi wślizg". Piłkarz Jagiellonii znany jest bowiem z ostrej gry.

Dąbrowski w rozmowie z dziennikarzami "Łączy nas piłka" opowiadał też o miejscowości, w której mieszkał w najmłodszych latach. Podziękował też za przychylne komentarze mieszkańców wioski, w której znajduje się kilkanaście domów.

Góralski z kolei pochodzi z Bydgoszczy. Jak zauważył, z tego miasta pochodzi wielu znakomitych piłkarzy, ze Zbigniewem Bońkiem na czele.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje