Reklama

Reklama

Celia Jaunat, zjawiskowa dziewczyna Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak to chyba największy szczęściarz na świecie. Nie dość, że świetnie gra w piłkę, to jeszcze u swojego boku ma zjawiskową Celię Jaunat. Francuzka przyjechała do Polski przy okazji zgrupowania kadry przed meczami z Niemcami i Gibraltarem. Nie mogliśmy odpuścić takie okazji i... umówiliśmy się z nią na wywiad.

Celia to bez dwóch zdań zachwycająco piękna kobieta. Wrażenie, które robi w rzeczywistości, stokrotnie przebija nawet to, które pozostaje, gdy patrzy się na jej najseksowniejsze zdjęcia.

Celia jest skromną, niezwykle czarującą dziewczyną. Niestety, dla wszystkich innych facetów poza Krychowiakiem, jest w nim zakochana na zabój.

W rozmowie z Interią Celia opowiada, jak podporządkowała całe swoje życie po to, aby jej ukochany stał się jak najlepszym piłkarzem.

Jeśli to nie ściema, to Grześku, naprawdę spotkałeś anioła.

Krzysztof Oliwa

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL