Reklama

Reklama

Cafe Futbol o reprezentacji Polski, Lidze Mistrzów i Lechu Poznań

Tomasz Hajto często kłócił się z Romanem Kołtoniem, który ma zawsze ripostę w postaci faktów. Dziś jednak "Gianni" zaatakował Tomasza Łapińskiego. Bożydar Iwanow rozdzielał głos sprawiedliwie, wydobył ciekawe wyznanie od Radosława Majewskiego – w programie Cafe Futbol nie zabrakło niespodzianek. Dzisiaj popularny program Polsatu Sport mogliście oglądać nie tylko w tej stacji, ale także w Interii.

Magazyn "Cafe Futbol" to kultowa pozycja dla fanów piłki nożnej! Niedzielny poranek przy kawie - od godziny 11.00 - przyciąga wiernych widzów, którzy chcą zajrzeć za kulisy futbolu. Wszystko za sprawą dyskusji rozpalanej przez Bożydara Iwanowa, Romana Kołtonia i Tomasza Hajto, a także Przemysława Iwańczyka oraz ich gości. Studio Polsatu zamienia się w forum informacji, dialogu, a często również sporu.

Do dzisiejsze edycji programu jego prowadzący Bożydar Iwanow, oprócz stałych gości Marcina Fedka, Romana Kołtonia z "Prawdy Futbolu" i Tomasza Hajty (via Skype), zaprosił Tomasza ŁapińskiegoRadosława Majewskiego. 

Reklama

Eksperci podsumowali mecze reprezentacji Polski z Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną w Lidze Narodów. 

Hajto tym razem zahaczył Łapińskiego:

"Łapa! odsłuchaj sobie wcześniejszy program i sprawdź jaki tym masz hurraoptymizm pod adresem tej kadry" - zaatakował.

- Tomeczku, nie jestem pewien czy dobrze znasz znaczenie słów, jakie użyłem. Nie mówiłem nigdy o hurraoptymizmie - ripostował Łapiński.

Iwanow namówił na ciekawe zwierzenia Radosława Majewskiego, który kontynuuje karierę w Wieczystej Kraków. 

- Często ludzie mnie mylą z bramkarzem Majeckim. Dzwonią i mówią, że poszukują bramkarza - opowiadał "Maja".

Druga część programu została poświęcona nadchodzącym w przyszłym tygodniu rozgrywkom fazy grupowe Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Nie zabrakło ciekawych wypowiedzi na temat rywalizacji Lecha Poznań z Benficą Lizbona, do której dojdzie już w najbliższy czwartek.

- Benfica Lizbona budowała skład na Ligę Mistrzów, ale awans jej się nie udał. Na pewno nie zlekceważy rozgrywek Ligi Europy - zapewniał Szymon Rojek.

- Benfica dysponuje budżetem w wysokości 350 mln euro. Ten Lecha to około 15 mln euro, ale pieniądze nie zawsze odgrywają kluczową rolę - porównywał Roman Kołtoń. 


Cafe Futbol transmitowane jest w niedzielę o godz. 11 w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl i w Sport Interia.

MB


Dowiedz się więcej na temat: Cafe Futbol | Bożydar Iwanow

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje