Reklama

Reklama

Były kadrowicz pomoże Adamowi Nawałce? To byłby wielki powrót

Adam Nawałka jest jednym z kandydatów do pracy z reprezentacją Polski. Łukasz Wiśniowski zdradził w programie "Foot Truck", że szkoleniowiec chce, by w jego sztabie znalazł się Łukasz Piszczek.

Władze PZPN wciąż szukają trenera, który zastąpi Paulo Sousę na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Portugalczyk porzucił kadrę pod koniec grudnia na rzecz brazylijskiego Flamengo.

Adam Nawałka w reprezentacji Polski? Cezary Kulesza zwleka z decyzją

Cezary Kulesza już wkrótce ma podjąć ostateczną decyzję. Jak niedawno przyznał, na placu boju pozostała trzech kandydatów. Nieoficjalnie mówi się, że chodzi o Marcela Kollera, Adama Nawałkę oraz jeszcze jednego polskiego trenera.


Nawałka na poważnie podchodzi do sprawy. Jasno deklaruje, że jest gotów pomóc "Biało-Czerwonym" w trudnej sytuacji. Szkoleniowiec ma plany na to, jak obsadzić swój sztab w reprezentacji.

Reklama

Łukasz Piszczek w sztabie kadry? "Adam Nawałka tego chce"

Łukasz Wiśniowski w programie "Foot Truck" opowiedział o zamiarach Nawałki. Jak przekonuje, w sztabie reprezentacji może znaleźć się Łukasz Piszczek. - Adam Nawałka tego chce. Pytanie tylko, co na to Piszczek - oznajmił dziennikarz, który przez lata pracował w PZPN.

Piszczek minionego lata po latach gry w Niemczech wrócił w rodzinne strony. Związał się z trzecioligowym LKS Goczałkowice-Zdrój, w którym łączy rolę piłkarza z funkcją drugiego trenera.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama