Reklama

Reklama

Bramkarz Gibraltaru chce być lepszy od bramkarza Brazylii

Bramkarz Gibraltaru Jordan Perez ma nadzieję, że w piątkowym meczu eliminacji mistrzostw Europy 2016 z mistrzami świata Niemcami okaże się lepszy od... Brazylijczyka. "Canarinhos" przegrali bowiem w półfinale mundialu z podopiecznymi Joachima Loewa 1-7.

"Jeśli wpuszczę mniej niż siedem bramek, będę zadowolony. Wtedy będziemy mogli powiedzieć, że jesteśmy lepsi od Brazylijczyków" - powiedział Perez, cytowany przez gazetę "Sportbild".

Reklama

Piłkarze z Gibraltaru nie mają jednak złudzeń i nie wierzą w sprawienie niespodzianki. "Gramy przecież z aktualnymi mistrzami świata. To, że możemy z nimi rywalizować jest dla nas czymś wielkim. Spełnia się jedno z moich marzeń" - ocenił selekcjoner Allen Bula.

Dodał, że walka z Manuelem Neuerem, Thomasem Muellerem czy Mariem Goetzem sprawia, że jego podopieczni są nerwowi, ale i podekscytowani. "Motywację mamy ogromną" - podkreślił.

Spotkanie grupy D między Gibraltarem a Niemcami odbędzie się w piątek w Norymberdze o godz. 20.45. Polacy w Tbilisi zmierzą się o 18.00 z Gruzją.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje