Reklama

Reklama

Borek: Wiem, że zatęsknią za Szpakowskim i mi to nie przeszkadza

- Na pewno pojawią się głosy tęsknoty za Dariuszem Szpakowskim i mi to specjalnie nie przeszkadza - powiedział komentator Polsatu Sport Mateusz Borek, który teraz przejmuje pałeczkę pierwszego sprawozdawcy reprezentacji Polski.

Eliminacje do Euro 2016 i finał ME w naszym kraju pokazuje tylko Polsat, więc przez długi okres nie usłyszymy głosu Dariusza Szpakowskiego przy okazji meczu polskiej kadry. Reprezentację Polski będzie komentował Mateusz Borek, który udzielił długiego wywiadu wydawanej przez PZPN "Polskiej Piłce".

Na uwagę o tym, że teraz Borek, a nie Szpakowski, będzie komentatorską "jedynką" jeśli chodzi o reprezentację Polski, Mateusz odpowiada:

- W Polsce wszystko zależy od praw telewizyjnych. Kiedyś wraz z Bożydarem Iwanowem i Przemkiem Pełką  byliśmy głosami Ligi Mistrzów, teraz to się zmieniło. Na pewno pojawią się głosy tęsknoty za Dariuszem Szpakowskim i mi to specjalnie nie przeszkadza. Jego pozycja, głos, przyzwyczajenie polskich kibiców, to wszystko sprawia, że jest to postać wyjątkowa. Dla polskiego kibica w ogóle trudne będzie przestawienie się na to, że mecze reprezentacji będą w Polsacie, a nie  w TVP - zwraca uwagę Mateusz Borek. 

Reklama

Doradź Nawałce! Na lewej pomocy powinien wyjść ....

Do bramki najlepiej wstawić... Kliknij!

Na lewej obronie najlepszy będzie ...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL