Reklama

Reklama

Armenia - Polska 1-6. Radość Polaków po zwycięstwie i przypakowany "Lewy"

Po wygranym meczu z Armenią (6-1) internet obiegło zdjęcie cieszących się po zwycięstwie reprezentantów Polski. Uwagę kibiców przykuł zwłaszcza Robert Lewandowski, po którym widać, że zajęć na siłowni nie odpuszcza.

El. MŚ: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

Kadrowicze w sieci pochwalili się zdjęciem z szatni, na którym widać ich radość po wygranym starciu z Armenią. W oczy rzucił się kibicom Robert Lewandowski, który zaprezentował pokaźne mięśnie. Fani od razu zaczęli komentować wygląd napastnika i zachwycać się jego dobrą formą.

Reklama

"Gladiator", "Prawdziwy potwór", "Bicek jak się patrzy!" - to tylko niektóre z komentarzy kibiców pod zdjęciem Lewandowskiego z drużyną.

Polacy w czwartek pewnie wygrali z Armenią 6-1 i są o krok od awansu na mundial w Rosji. Robert Lewandowski w Erywaniu popisał się hat-trickiem i przegonił polską legendę - Włodzimierza Lubańskiego w liczbie bramek dla kadry, stając się jej najlepszym strzelcem w historii (50 goli).

W ostatniej kolejce "Biało-Czerwoni" zmierzą się w Warszawie z Czarnogórą. Początek meczu w niedzielę o godz. 18.

AK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy