Reklama

Reklama

Arkadiusz Reca dodatkowo powołany do reprezentacji U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 we wtorek rozpoczęła w Katowicach listopadowe zgrupowanie, poprzedzające towarzyski mecz z Niemcami w Tychach (15 listopada o godzinie 18:30). Kontuzje eliminują z udziału w tym spotkaniu Krzysztofa Piątka z Cracovii oraz Alana Urygę z Wisły Kraków. Trener Marcin Dorna dodatkowo powołał natomiast Arkadiusza Recę z Wisły Płock.

Zgrupowanie w Katowicach rozpoczęło się we wtorek wieczorem. Zawodnicy zaczęli meldować się w Hotelu Novotel od godziny 17. Pierwsi stawili się bramkarze - Damian Podleśny i Jakub Wrąbel. Jako ostatni do kadry dołączył z kolei tuż po 20Bartłomiej Drągowski, który miał późne połączenie lotnicze z Włoch.

Reklama

Na zgrupowaniu pojawili się także kontuzjowani Alan Uryga i Krzysztof Piątek. Po konsultacjach z selekcjonerem Marcinem Dorną i doktorem kadry Maciejem Tabiszewskim, którzy kontaktowali się również z trenerami i lekarzami klubowymi zawodników, obaj piłkarze w środę opuścili jednak zgrupowanie. Ich urazy uniemożliwiają udział w konsultacji szkoleniowej i grę w meczu z Niemcami.

W związku z kłopotami zdrowotnymi Marcin Dorna dodatkowo powołał zaś Arkadiusza Recę z Wisły Płock. Łącznie na zgrupowaniu szkoleniowiec będzie więc miał do dyspozycji 23 zawodników.

W środę rano odbyły się pierwsze zajęcia.

Dowiedz się więcej na temat: Arkadiusz Reca | reprezentacja Polski U-21

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje