Reklama

Reklama

Arkadiusz Milik podziękował Diego Maradonie za wsparcie

Arkadiusz Milik obecnie leczy ciężką kontuzję. Polski napastnik podziękował za okazane mu wsparcie legendarnemu piłkarzowi - Diego Maradonie. Słynny Argentyńczyk był jednym z pierwszych, którzy życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Milik zerwał więzadła krzyżowe przednie w meczu Reprezentacji Polski z Danią. Polak jest już po operacji i rozpoczął intensywną rehabilitację. Słowa otuchy dla Polaka płynęły od wielu znanych osobistości piłki, w tym od Diego Maradony.

"Dziękuję Diego za wsparcie w tych chwilach. Twoja pomoc wiele mi dała" - napisał Milik na swoim koncie na Facebooku i wrzucił zdjęcie z Argentyńczykiem.

Maradona w dniu, kiedy Milik miał mieć operację przebywał akurat w Rzymie. Polak tuż przed zabiegiem spotkał się z Argentyńczykiem w jednej z włoskich restauracji.

Reklama

"Wróć szybko, bo musisz strzelić więcej goli od Gonzalo Higuaina" - powiedział legendarny piłkarz do Polaka. Słowa Maradony światu przekazał dalej jego syn, który udostępnił zdjęcie ze spotkania Milika z Argentyńczykiem.

Polski snajper ma pauzować około czterech miesięcy. W styczniu powinien już zacząć biegać. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy