Reklama

Reklama

Arkadiusz Milik już kopie piłkę po operacji!

Napastnik reprezentacji Polski Arkadiusz Milik już trzy dni po operacji więzadeł krzyżowych przednich zabrał się do ćwiczeń! Arek stoi już twardo na lewej nodze, a prawą kopie piłkę!

Milik doznał kontuzji podczas meczu eliminacji do mistrzostw świata z Danią. Polak zerwał więzadła krzyżowe przednie i musiał poddać się operacji. Teraz przed nim żmudna rehabilitacja. - To będzie trzy, trzy i pół miesiąca przerwy - powiedział szef sztabu medycznego włoskiego klubu Alfonso De Nicola.

Wszyscy spodziewali się jeszcze dłuższej przerwy Polaka, ale we Włoszech zapewniają, że Milik powinien szybciej wrócić na boisko. "W styczniu powinien już biegać" - powiedział lekarz uczestniczący w zabiegu Milika.

Polski snajper na filmiku opublikowanym przez oficjalną stronę Napoli odbija piłkę, cały czas przenosząc ciężar ciała na uszkodzoną nogę. Na twarzy naszego reprezentanta dało się zauważyć grymas bólu. Przed nim jeszcze dużo ciężkiej pracy.

Reklama

Milik opuścił już klinikę Villa Stuart, w której był operowany. Polak został wypisany do domu w czwartek przed południem. - Wszystko w porządku - powiedział czekającym na niego przed szpitalem dziennikarzom. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL