Reklama

Reklama

Apel menedżera do Nawałki: Poprośmy Polanskiego, aby nam pomógł!

- ​Mam jeden apel do Adama Nawałki: Niech przezwycięży swoje ambicje i i poprosi Eugena Polanskiego, aby nam pomógł w meczu z Niemcami! Eugen to jeden z najlepszych defensywnych pomocników w Bundeslidze - powiedział menedżer działający również na rynku niemieckim Andrzej Grajewski.

Andrzej Grajewski był gościem telewizji Orange Sport. Zaapelował do Nawałki, którego zna i szanuje, o powołanie Polanskiego na październikowe zgrupowanie przed meczem z Niemcami i Szkocją.


- Niech Adam przezwycięży swoje ambicję i skorzysta z jednej z najlepszych "szóstek" jaka w tej chwili gra w Bundeslidze, czyli Eugena Polanskiego. Adam powinien z nim usiąść i porozmawiać, bo my tego zawodnika potrzebujemy - podkreśla Grajewski.

- W meczu z Gibraltarem patrzyliśmy na Klicha i innych, a prawdę powiedział Jurek Dudek - nam potrzeba przywódcy. Na pewno  nim nie będzie Krychowiak, bo on w meczach o coś jest zaabsorbowany samym sobą - uważa były właściciel Widzewa.

Reklama


- My potrzebujemy wyników i kadra powinna być najmocniejsza. Jeżeli Eugenowi przedłuża się kontrakt, jeżeli on wszystkie mecze w Hoffenheim gra i gra bardzo dobrze, to cholera jasna nie stać nas na rezygnowanie z niego! - nie przebierał w słowach "Grajek".

- Zapomnijmy o animozjach! Obraniaka Nawałka wziął, porozmawiał z nim wcześniej, z Polanskim po polsku się spokojnie dogada - zapewnia pan Andrzej.

- Jeżeli Nawałka ma inną koncepcję na obsadę "szóstki" i "ósemki", jestem za tym i nie będę się nigdy wcinał, ale wiem, widziałem po pierwszej połowie meczu z Gibraltarem, że to, co prezentujemy teraz, to o wiele za mało - uważa Grajewski.

- Dlatego usiądźmy do stołu, porozmawiajmy z Eugenem i poprośmy, żeby nam pomógł! A nikt lepiej nie umie grać przeciwko Niemcom jak on! - uważa menedżer.

 Andrzej Grajewski był współwłaścicielem Widzewa w czasach, gdy grał on w Lidze Mistrzów. Jako menedżer działa nie tylko na rynku piłkarskim, ale też bokserskim.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL