Reklama

Reklama

Anna i Robert Lewandowscy wśród najbogatszych Polaków. Znamy wycenę ich majątku

Robert i Anna Lewandowscy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w naszej ojczyźnie. Za ich popularnością stoi często niezauważany ogrom pracy, który przynosi jednak wymierne efekty. Według zestawienia opublikowanego przez "Wprost" majątek snajpera Bayernu Monachium i jego małżonki wynosi pół miliarda złotych, co daje im 80. lokatę wśród najbogatszych Polaków.

Choć Lewandowski znany jest przede wszystkich ze swych piłkarskich wyczynów, może stanowić idealny przykład tego, czym jest tzw. dywersyfikacja portfela.

Reklama

"Lewy" w różnoraki sposób inwestuje w poszczególne gałęzie biznesu - ma już za sobą debiut w roli producenta muzycznegozainteresował się aplikacją, służącą do sprzedaży odzieży używanej, a także wypuścił na rynek własną kawę oraz napój izotoniczny.

To tylko nieliczne przykłady biznesowej aktywności Lewandowskiego. Spory dochód czerpie on także z mediów społecznościowych. Wedle opublikowanego na początku czerwca raportu, kapitan polskiej kadry zamieszcza na Instagramie najwięcej postów sponsorowanych spośród wszystkich gwiazd światowego futbolu i może z tego tytułu liczyć na pokaźne zarobki (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ - kliknij).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje