Reklama

Reklama

Anna i Robert Lewandowscy korzystają z VIP ochrony

Anna i Robert Lewandowscy, obecnie prawdopodobnie najgorętsze małżeństwo w polskim sporcie i show-biznesie, z wielką dbałością strzegą swojej prywatności, ale nie tylko. Tak gigantyczna popularność wiąże się też z zagrożeniem, dlatego podczas pobytów w Polsce para stawia na usługi najlepiej wykwalifikowanych ochroniarzy.

To jedna z tych tajemnic, którą Lewandowscy zapewne woleliby zatrzymać dla siebie tak długo, ja kto tylko możliwe. Z drugiej strony nie ma nic zdrożnego w tym, że będąc na ustach milionów Polek i Polaków, nie tylko dobrze im życzących, słynne małżeństwo przezornie woli dmuchać na zimne.

Okazuje się, że trenerka i dietetyczka oraz czołowy piłkarz świata, podczas pobytów w kraju, korzystają z usług najlepszej ochrony, przeszkolonej do strzeżenia najważniejszych osobistości, czyli VIP-ów.

Dla jednych to fanaberia, dla innych zrozumiała decyzja, gdy mowa o sławnych gwiazdach, które w dodatku od niedawna są szczęśliwymi rodzicami maleńkiej Klary.

Reklama

Sekret zdradził dziennikarz Super Expressu Piotr Koźmiński, informując, że Lewandowscy praktycznie przez cały pobyt w Polsce są pilnowani przez co najmniej jednego, a nieraz dwóch ochroniarzy. Dziennikarz dodał, że reprezentant Polski i jego żona czasem korzystają też z usług VIP Force na terenie Niemiec.

VIP Force to agencja, która swoim klientom oferuje szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie. Jej stale doszkalani pracownicy są uposażeni w środki przymusu bezpośredniego, w tym również w broń krótką.

Art

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy