Reklama

Reklama

Adam Nawałka: Dziękujemy Arturowi Borucowi za współpracę

- Arturowi życzymy powodzenia w dalszej karierze - tak selekcjoner Adam Nawałka skomentował decyzję Artura Boruca o rezygnacji z gry w kadrze.

- Dziękujemy Arturowi za współpracę i że zawsze był do naszej dyspozycji. Życzymy mu powodzenia w dalszej karierze - w ten sposób selekcjoner skomentował decyzję Artura Boruca o rezygnacji z gry w kadrze. Komunikat pojawił się w mediach społecznościowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Boruc, po 64 meczach i 13 latach spędzonych w reprezentacji, zrezygnował z gry w kadrze. Napisał, że "wobec konkurencji w kadrze, może spać spokojnie".

Ostatnio w reprezentacji Boruc pełnił rolę trzeciego bramkarza. O bluzę z numerem jeden walczyli Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański. Do dyspozycji trenera pozostają jeszcze Łukasz Skorupski i Przemysław Tytoń.

Boruca pożegnał też prezes PZPN Zbigniew Boniek.

- Z dużym szacunkiem i zrozumieniem przyjmuję decyzję Artura. Wielka chwała i podziękowania za 13 lat w reprezentacji - napisał Boniek.

Reklama

ŁS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL