Reklama

Reklama

6 maja powołania Nawałki na mecz z Niemcami

Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka 6 maja ogłosi nazwiska piłkarzy powołanych na towarzyski mecz z Niemcami, który odbędzie się 13 maja w Hamburgu - poinformował rzecznik prasowy PZPN-u Jakub Kwiatkowski.

Spotkanie z Niemcami nie zostanie rozegrane w oficjalnym terminie FIFA i trenerzy obu zespołów nie będą mogli skorzystać ze wszystkich najlepszych zawodników.

- Selekcjoner wstrzymuje się z ogłoszeniem powołań, gdyż po weekendzie sytuacja niektórych piłkarzy może się zmienić. Każda ligowa kolejka przynosi jakieś rozstrzygnięcia i to może mieć wpływ np. na to, czy dany zawodnik zostanie zwolniony na mecz z Niemcami. Sztab reprezentacji będzie również miał najświeższe informacje na temat zdrowia potencjalnych kadrowiczów - powiedział Kwiatkowski.

Reklama

Jak dodał, do PZPN-u trafiła informacja z niemieckiej federacji, że Joachim Loew nazwiska graczy powołanych na spotkanie z "Biało-czerwonymi" ogłosi jeszcze później, bo dopiero 8 maja.

Powołani polscy piłkarze spotkają się na miejscu, czyli w Hamburgu. Zbiórkę wyznaczono na godziny wieczorne w niedzielę 11 maja. W przeddzień spotkania odbędą oficjalny trening na oddanej do użytku w 1998 roku Imtech-Arenie.

Mecz Niemcy - Polska rozpocznie się we wtorek 13 maja o godz. 20.45.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje