Reklama

Reklama

30 dni do Euro 2016. Arłamów czeka na kadrę Adama Nawałki

- Brakuje tu tylko lodowiska - śmieją się pracownicy "Hotelu Arłamów", w którym reprezentacja Polski w piłce nożnej będzie przygotowywać się do mistrzostw Europy we Francji. Kadrowicze Adama Nawałki mogą liczyć na komfortowe warunki i mnóstwo atrakcji, m.in. ściankę wspinaczkową, strzelnicę czy... krytą ujeżdżalnię koni.

Euro 2016 - z nimi zagrają Polacy!

Od 23 do 31 maja w Arłamowie reprezentacja Polski będzie przygotowywać się do najważniejszej imprezy roku. Kadrowicze Adama Nawałki zostaną przywitani i ugoszczeni po królewsku. "Hotel Arłamów" gwarantuje luksus na najwyższym poziomie.

Reklama

- Przez lata będą wspominać, że to właśnie tu przygotowywała się reprezentacja do medalu we Francji - śmieją się pracownicy obiektu, który przyjmie kadrowiczów pod koniec maja.

"Hotel Arłamów" to 4-gwiazdkowy obiekt znajdujący się w powiecie bieszczadzkim. Wybrany został nieprzypadkowo. Selekcjoner Adam Nawałka lubi być z dala od zgiełku i hałasu wielkich miast, a właśnie to gwarantuje ten ośrodek. Najbliższy dom jest oddalony od niego o 10 km, a miasto o 30 km.

Piłkarze będą mieli więc perfekcyjne warunki. W spokoju będą mogli się przygotować do najważniejszego turnieju w ich życiu. Inna sprawa, że ostatnie zgrupowanie zazwyczaj przeznaczone jest na szlifowanie taktyki. Treningi będą więc otwarte dla mediów jedynie przez 15 minut dziennie. I tak przez osiem dni.

Do dyspozycji piłkarzy będzie 1/4 hotelu, a jedno skrzydło zostanie wyłączone w całości - nie będzie tam wstępu ani dla gości, ani dziennikarzy. "Biało-czerwoni" dwa razy dziennie będą trenować na specjalnie stworzonym boisku, które zostało zbudowane specjalnie na tę okazję.

Właśnie trwają ostatnie prace przy murawie. Już teraz prezentuje się imponująco, ale dookoła boiska potrzebna jest jeszcze drobna kosmetyka.

- Na razie trawa jest jeszcze zbyt długa. Stopniowo będziemy ją przycinać. Nie robi się tego od razu, bo to zła praktyka. Będziemy schodzić po milimetrze, tak, by w dniu pierwszego treningu miała 23-24 mm. To standardy UEFA - mówi Interii Tomasz Czuszel z firmy Trawnik Producent, która jest odpowiedzialna za murawę w Arłamowie.

Zawodnicy poza głównym boiskiem będą mieli do dyspozycji także awaryjne - ze sztuczną nawierzchnią. W samym obiekcie jest natomiast imponująca hala sportowa, a w niej sala gimnastyczna, wielka siłownia, gabinet odnowy biologicznej, sauny, basen czy komory kardio.


Dowiedz się więcej na temat: Hotel Arłamów | reprezentacja Polski | Euro 2016

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje