Reklama

Reklama

​Real Madryt zażartował po triumfie. "Królewscy" szukali nowej gabloty

Real Madryt zwyciężył po raz 12. w Superpucharze Hiszpanii. "Los Blancos" pokonali w finale Athletic Bilbao 2-0, co jak skrzętnie wyliczyli statystycy było 95. trofeum utytułowanego klubu. Nic dziwnego, że "Królewscy" rozpoczęli poszukiwanie nowej gabloty na zdobycze.

Oficjalne konto Realu Madryt pozwoliło sobie na "graficzny" żart na Twitterze. Zamieszczono tam zrzut ekranu z najpopularniejszej internetowej wyszukiwarki, gdzie wpisane było hasło "Gdzie można kupić większą gablotę na trofea?".

Real Madryt wygrał Superpuchar Hiszpanii. To jego 95. trofeum

To nawiązanie do ostatniego triumfu Realu w Superpucharze Hiszpanii. To 95. trofeum w gablocie "Los Blancos". FC Barcelona wciąż jest lepsza o jeden sukces. Choć żart wydawał się być trafiony i nikogo nie uraził, po jakimś czasie oficjalne konto Realu skasowało ten tweet.


W spotkaniu nie zabrakło kontrowersji i błędów sędziowskich, które na całe szczęście naprawił VAR. W półfinale Superpucharu odbył się "El Clasico", czyli starcie Realu z Barceloną. Po pasjonującym boju lepsi okazali się piłkarze z Madrytu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy