Reklama

Reklama

Real Madryt zaakceptował ofertę za swoją gwiazdę. Piłkarz postawił weto

Przygoda Edena Hazarda z Realem Madryt dobiega końca. "Królewscy" robią, co mogą, by pozbyć się niewypału transferowego. Jak się okazuje, szefowie klubu zaakceptowali ofertę z Newcastle United, ale wówczas weto postawił sam zawodnik.

Eden Hazard po tym, jak przeniósł się z Chelsea do Realu Madryt, jest cieniem samego siebie. "Królewscy" wydali na niego 115 mln euro i mogą żałować tej inwestycji.

Eden Hazard w Realu Madryt prezentuje się znacznie poniżej oczekiwań

Belg więcej czasu niż na boisku spędzał w lekarskich gabinetach. Kolejne przerwy w grze sprawiły, że na dobre wypadł z łask. W tym sezonie Carlo Ancelotti woli stawiać na innych graczy. Hazard zagrał w 16 spotkaniach, zanotował w nich trzy asysty.

CZYTAJ TAKŻE: Eden Hazard w odstawce. Ancelotti stracił cierpliwość

Wszystko wskazuje na to, że transfer Belga to tylko kwestia czasu. Real Madryt czeka na oferty za zawodnika. Według dziennika "El Nacional", na który powołują się dziennikarze "Daily Mail", "Los Blancos" otrzymali propozycję z Newcastle United.

Reklama

Real Madryt dostał atrakcyjną ofertę, Hazard odmówił transferu

"Sroki" po zmianie właściciela nie kryją swoich mocarstwowych ambicji. W przyszłości chcą bić z najlepszymi o trofea, w tym sezonie muszą jednak skupić się na walce o zachowanie ligowego bytu w Premier League.

W tym miałby im pomóc wspomniany Hazard. Do Madrytu wpłynęła oferta opiewająca na 40 mln euro plus 10 mln euro ewentualnych bonusów. Włodarze "Królewskich" przystali na tak atrakcyjne warunki. Weto postawił jednak sam zawodnik. Jak czytamy, Hazard bierze pod uwagę przenosin do klubów wielkości Chelsea.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy