Reklama

Reklama

James Rodriguez dostaje groźby śmierci

Matka Jamesa Rodrigueza – Pilar Rubio opublikowała na swoim Twitterze groźby śmierci, jakie płyną ostatnio pod adresem jej syna. Piłkarzowi odgraża się grupa zwana Legion Hulk, którą w swoim rejestrze ma FBI.

"Własnie jedziemy z bronią do twojego domu. Pożegnaj się z tym, co kochasz" - to jedna z przykładowych wiadomości do piłkarza. Na Twitterze matka Kolumbijczyka opublikowała także zdjęcie, na którym widać walizkę pełną naboi, broń oraz kartkę z imieniem zawodnika Realu Madryt i napisem "Legion Hulk ma cię na oku".

Grupa Legion Hulk nie jest obca amerykańskiej agencji rządowej FBI. Znana jest m.in. z trollowania kont w mediach społecznościowych, wysyłania gróźb i nękania ludzi przez internet.

James Rodriguez obecnie przebywa na zgrupowaniu ze swoją reprezentacją. Piłkarz nie może jednak grać z powodu kontuzji. W tę niedzielę ma wrócić do Madrytu, żeby poddać się dalszemu leczeniu urazu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy