Reklama

Reklama

Złota Piłka. Ujawniono zakulisowe nagranie z Lionelem Messim i żoną. Jest niesmak

Leo Messi na galę Złotej Piłki 2021 przyjechał razem z żoną Antonelą Roccuzzo oraz trzema synami. Gdy piłkarz oraz jego rodzina wysiedli przed Théâtre du Châtelet, powitała ich ogłuszająca wrzawa zgromadzonego przed budynkiem tłumu. Zanim ceremonia rozpoczęła się, Argentyńczyk pozował z bliskimi do zdjęć. Ujawniono nagranie, na którym widać, że na czerwonym dywanie doszło do scen, które interpretowane są dwuznacznie. Wielu internautów jest nimi zniesmaczona i dopatruje się swego rodzaju skandalu.

Mimo że od gali Złotej Piłki 2021 minęło już kilka dni, nadal nie milkną echa wydarzeń z Théâtre du Châtelet. Ostatecznie to nie Robert Lewandowski, a Lionel Messi triumfował w plebiscycie francuskiego magazynu "France Football". Argentyńczyk i zawodnik PSG odebrał siódmą Złotą Piłkę w swojej karierze. Podczas przemówienia dziękował rodzinie, która była obecna na ceremonii. Zwrócił się także do swojego rywala. "Robert, powinieneś był wygrać w zeszłym roku. Nie zwyciężyłeś tylko przez pandemię" - mówił.

Reklama

Potem Messi wziął udział w konferencji prasowej, na której odpowiedział na pytanie zadane przez dziennikarza Interii, Sebastiana Staszewskiego, dotyczące rywalizacji z piłkarzem reprezentacji Polski i Bayernu Monachium.


LEO MESSI Z RODZINĄ NA GALI ZŁOTEJ PIŁKI. INTERNAUCI ŻARTUJĄ

Żona Messiego wyproszona z kadru przed galą Złotej Piłki? Leo zareagował

Jednak zanim do tego wszystkiego doszło, na chwilę przed rozpoczęciem gali, wydarzyło się coś, co u sporej części komentujących wzbudziło pewien niesmak.

Do Théâtre du Châtelet Leo przybył razem z żoną Antonelą. Parze towarzyszyli trzej synowie: Thiago, Matheo i Ciro. Gdy cała piątka wysiadła z samochodu i wkroczyła na czerwony dywan, powitał ją ogłuszający ryk tłumu. Piłkarz z najbliższymi udali się na specjalnie ustawioną "ściankę", by zapozować do zdjęć. Wtedy mężczyzna stojący obok Lionela, jeden z organizatorów uroczystości, miał próbować... wyprosić jego żonę z kadru.

Messi szybko zareagował i poprosił ukochaną, by na powrót stanęła u jego boku. Wideo trafiło do sieci. "Dyrektor z 'France Football' powiedział Antoneli, aby odsunęła się, by zrobić zdjęcia Messiemu tylko z synami. Ale on upewnił się, że została u jego boku. Król" - napisał jeden z internautów obok nagrania.

Ten obrazek jest chętnie komentowany przez innych użytkowników Twittera. "Wspierała go, gdy nie miał nic, więc upewnił się, że jest obok, gdy ma wszystko. Całkowicie go rozumiem. Wszyscy chłopcy powinni to zobaczyć - znajdź swoją królową jak Messi znalazł Antonelę, i dobrze się nią opiekuj", "Messi zachował się jak prawdziwy mężczyzna" - piszą.

Jednak inni zupełnie inaczej odczytują to, co wydarzyło się na wideo. "Ten gość po prostu chciał, aby przesunęli się dalej", "Prawdopodobnie chcieli tylko inne ujęcie" - tłumaczą zachowanie mężczyzny.

ANNA LEWANDOWSKA ZALICZYŁA "WPADKĘ" NA GALI ZŁOTEJ PIŁKI. NAGRAŁY TO KAMERY
SIOSTRA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NA GALI ZŁOTEJ PIŁKI. OLŚNIŁA W THEATRE DE CHATELET
LIONEL MESSI ZA KULISAMI GALI ZŁOTEJ PIŁKI. MÓWIŁ O ROBERCIE LEWANDOWSKIM
LIONEL MESSI MOŻE LICZYĆ NA WSPARCIE ŻONY. KIM JEST ANTONELA ROCCUZZO?
KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje