Reklama

Reklama

Złota Piłka przyznana na ostatniej prostej. Część elektorów zmieniła zdanie

Złota Piłka prawdopodobnie ma już zwycięzcę. "France Football" informuje, że najlepszy z piłkarzy został już nawet poinformowany, że wygrał. Czy będzie to Robert Lewandowski? Wiemy tyle, że triumf ważył się do ostatniej chwili, gdyż część elektorów zmieniła swe pierwotne głosy.

We francuskim programie sportowym "L'Equipe du soir" podana została informacja, że część elektorów biorących udział w plebiscycie na Złota Piłkę, w którym startuje też Robert Lewandowski, zmieniła zdanie w ostatniej chwili. Eksperci ci podali nową kolejność zawodników, inną niż ta, która zaordynowali miesiąc wcześniej. To mogło mieć wpływ na ostateczne rozstrzygnięcia.

CZYTAJ TAKŻE: Jaka jest wartość marketingowa Roberta Lewandowskiego i czy może być wyższa?

Redakcja "France Football" potwierdziła, że istotna część ankiet została nadesłana dopiero w ostatnich dniach, a ponieważ część elektorów zmieniła zdanie, losy Złotej Piłki rozstrzygały się na ostatniej prostej. Decyzja jednak już zapadła.

Reklama

Robert Lewandowski ze Złotą Piłką 2021?

CZYTAJ TEŻ: Robert Lewandowski ze Złotą Piłką 2021? Bayern narobił zamieszania

29 listopada okaże się, czy Polak sięgnie po kolejne prestiżowe wyróżnienie - Złotą Piłkę. Jeśli tak, być może na rynku międzynarodowym jego marka osobista będzie przeżywała kolejne boom.

Wszystkie skróty Ligi Mistrzów online w Interia Sport - ZOBACZ!

Ceremonia przyznania Złotej Piłki odbędzie się w poniedziałek, 29 listopada w w Theatre du Chatelet w Paryżu. Transmisja o godz. 20.30 w TVP1 i TVP Sport.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje