Reklama

Reklama

Złota Piłka nie dla Roberta Lewandowskiego? Sensacyjne wieści z Hiszpanii

Według informacji hiszpańskiego dziennikarza, Josepa Pedrerola po Złotą Piłkę sięgnie w 2021 roku Lionel Messi. Rozczarowanie Roberta Lewandowskiego i polskich fanów będzie tym większe, że nasz rodak ma zająć "dopiero" trzecie miejsce.

To, komu przypadnie Złota Piłka za 2021 rok rozgrzewa media od tygodni. Dotąd wydawało się, że w wyścigu po trofeum liczy się tylko dwóch graczy: "Lewy" i Messi. To, który z nich wygra pozostaje zagadką, bo rozmaite medialne przecieki dawały dotąd sprzeczne sygnały.

"Złota Piłka" nie dla Lewandowskiego?

Według informacji, przekazanych przez Pedrerola, powędruje ona jednak do gracza PSG. Nasz rodak nie zajmie jednak drugiego miejsca. To, dość niespodziewanie ma paść łupem... Karima Benzemy (Real Madryt).

Jeżeli doniesienia napływające z Półwyspu Iberyjskiego się potwierdzą, będzie można mówić o wielkim rozczarowaniu. Lewandowski zachwyca bowiem swoją strzelecką skutecznością, a w 2021 roku pobił między innymi rekord wszech czasów w liczbie bramek w pojedynczym sezonie Bundesligi (zdobywając ich łącznie 41 - o jedną więcej od legendarnego Gerda Muellera).

TC

Reklama


Kto zdobędzie "Złotą piłkę" - SPRAWDŹ!

Lewandowski czy Messi - komu należy się "Złota Piłka"?Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje