Reklama

Reklama

Złota Piłka 2021. Gdzie oglądać galę "France Football"? Transmisja tv i program "na żywo"

Złota Piłka 2021 to wielkie wydarzenie: transmisja tv w TVP, stream online live w TVP Sport oraz program "na żywo" w Interii! W poniedziałek 29 listopada poznamy wyniki plebiscytu "France Football" na najlepszego piłkarza świata 2021 roku. Wielkie szanse na Złotą Piłkę ma Robert Lewandowski, jego konkurentem jest Leo Messi. Gala "France Football" w Paryżu w poniedziałkowy wieczór, od godz. 20.45 program "na żywo" Interia Sport - gramy dalej! Transmisja tv i stream online w TVP.

Czy Robert Lewandowski jako pierwszy Polak otrzyma Złotą Piłkę "France Football"? Odpowiedź poznamy wieczorem, kiedy Złota Piłka 2021 zostanie wręczona podczas gali w Paryżu. 

Złota Piłka 2021 - transmisja tv i stream online. Lewandowski najwyżej był czwarty

Transmisję tv (i stream online) gali Złotej Piłki 2021 z Paryża przeprowadzi TVP, której dziennikarz Maciej Iwański jest polskim przedstawicielem wśród głosujących dla "France Football". Właśnie Maciej Iwański oraz Piotr Sobczyński będą komentowali transmisję gali "France Football" dla Telewizji Polskiej.

CZYTAJ TEŻ: Znani komentatorzy o tym, kto zasłużył na Złotą Piłkę 2021

Przypomnijmy, że do tej pory najwyższe miejsce Roberta Lewandowskiego w plebiscycie "France Football" to czwarte. W tym roku nikt nie wyobraża sobie, by "Lewy" miał się znaleźć poza podium. Wszyscy przewidują jego wyrównany bój o wygranie Złotej Piłki 2021 z Leo Messim, choć pojawiły się plotki, że Polaka miałby wyprzedzić też Francuz Karim Benzema.

Reklama

Złota Piłka 2021. Program "na żywo" (stream online) Interia Sport - gramy dalej od godz. 20.45

Na gali "France Football" w Paryżu nie zabraknie specjalnego wysłannika Interii.  

Trzymamy kciuki za Roberta! - Nowy odcinek Interia Sport - Gramy dalej prosto z gali

Magię paryskiej ceremonii oddamy w 90-minutowym programie "na żywo". Program "Interia Sport - gramy dalej" poprowadzi Paulina Czarnota-Bojarska, a w studiu jej gośćmi będą "starzy znajomi" Roberta Lewandowskiego - Franciszek Smuda i Sławomir Peszko. Program "na żywo" od godz. 20.45 na Sport.Interia.pl i na Interia.pl!  

W czasie programu łączyć będziemy się nie tylko ze stolicą Francji, ale również z ekspertami. -  

Lewandowski czy Messi - komu należy się Złota Piłka 2021? Czytaj wszystko o plebiscycie "France Football"!

Ciekawostki, anegdoty, mało znane fakty. Bezkompromisowe komentarze na gorąco. I pierwsza eksplozja w mediach społecznościowych, tuż po ogłoszeniu gorączkowo wyczekiwanego werdyktu.  

Jeśli chcesz zapamiętać ten wieczór na długo, czekamy na Ciebie tam, gdzie zawsze. 

Interia Sport - zapraszamy!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje