Reklama

Reklama

Złota Piłka 2021. Gala w Paryżu bez tajemnic. Interia zaprasza!

Na jeden dzień w roku Paryż zamienia się w stolicę światowego futbolu. To już za chwilę - w poniedziałek, 29 listopada. Podczas uroczystej gali w Theatre du Chatelet poznamy zdobywcę Złotej Piłki AD 2021. Interia tam będzie. Dołącz do nas, obserwuj spektakl od kulis i nie pozwól, by ominęło Cię historyczne wydarzenie!

To ma być niezapomniany dzień dla polskiego sportu. Robert Lewandowski nigdy wcześniej nie był tak blisko wyróżnienia, które dla wielu fenomenalnych piłkarzy pozostaje nieosiągalnym celem i zarazem niespełnionym marzeniem. Czy za chwilę to właśnie Polak po raz pierwszy w historii otrzyma Złotą Piłkę przyznawaną najlepszemu futboliście świata? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w poniedziałkowy wieczór. 

Złota Piłka 2021. Lewandowski czeka na triumf

Interia jest zawsze tam, gdzie sportowe emocje sięgają zenitu. W Paryżu również nie mogło nas zabraknąć. Nasz specjalny wysłannik zobaczy z bliska chwilę wielkiego triumfu "Lewego" lub - nie chcemy w to wierzyć - moment równie wielkiego rozgoryczenia. I opowie o tym prosto z serca wydarzeń.  

Reklama

Trzymamy kciuki za Roberta! - Nowy odcinek Interia Sport - Gramy dalej prosto z gali

Magię paryskiej ceremonii oddamy w półtoragodzinnym programie emitowanym na żywo "Gramy dalej!". Poprowadzi go z ekranową maestrią Paulina Czarnota-Bojarska, a w studiu jej gośćmi będą niedoścignieni w roli recenzentów - Franciszek Smuda i Sławomir Peszko. Startujemy punktualnie o 20:45!  

Łączyć się będziemy nie tylko ze stolicą Francji, ale również ze znakomitymi ekspertami - byłymi reprezentantami Polski, uczestnikami finałów mistrzostw świata i Europy. Takiej ekipy nie zobaczysz tego dnia nigdzie indziej. 

Lewandowski czy Messi - komu należy się "Złota Piłka"?

Ciekawostki, anegdoty, mało dotąd znane fakty. Bezkompromisowe komentarze na gorąco. I pierwsza eksplozja w mediach społecznościowych, tuż po ogłoszeniu gorączkowo wyczekiwanego werdyktu.  

Jeśli chcesz zapamiętać ten wieczór na długo, czekamy na Ciebie tam, gdzie zawsze. 

Interia Sport - zapraszamy!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama