Reklama

Reklama

Siostra Roberta Lewandowskiego na gali Złotej Piłki. Olśniła w Theatre de Chatelet

Podczas gali Złotej Piłki 2021 Robert Lewandowski mógł liczyć na ogromne wsparcie ze strony najbliższych. Wraz z nim do Paryża przyleciały m.in. trzy kobiety jego życia: Anna Lewandowska, Iwona Lewandowska i Milena Lewandowska-Miros. Tuż po ceremonii siostra piłkarza reprezentacji Polski i Bayernu Monachium opublikowała wpis na Instagramie. "Dla mnie jesteś najlepszy" - napisała obok zdjęcia z bratem.

To nie Robert Lewandowski, a Lionel Messi mógł cieszyć się z triumfu na gali Złotej Piłki 2021. Główna nagroda plebiscytu "France Football" trafiła w ręce Argentyńczyka. To jego siódme tego typu wyróżnienie w karierze. Co ciekawe, gdy odbierał statuetkę, ze sceny zwrócił się do swojego rywala. Docenił osiągnięcia zawodnika reprezentacji Polski i Bayernu Monachium.

Reklama

Na ceremonii w Théâtre du Châtele Messiemu towarzyszyli jego najbliżsi: żona Antonela Roccuzzo i trzech synów: Thiago, Mateo i Ciro. Chłopcy mieli na sobie stroje nawiązujące do garnituru taty. Wszyscy czterej założyli eleganckie, błyszczące stylizacje, czym przyciągnęli uwagę internautów.

Milena Lewandowska-Miros na gali Złotej Piłki 2021

Ogromne zainteresowanie wywołali również Lewandowscy. Gdy przybyli pod miejsce ceremonii, powitała ich ogromna wrzawa. Anna olśniła długą, lśniącą kreacją od Dolce&Gabbana. To model wart około 25 tysięcy złotych. Robert miał na sobie granatowy garnitur od tego samego domu mody.

Już w środku Robert zajął miejsce w pierwszym rzędzie, tuż obok późniejszego triumfatora Złotej Piłki, Lionela Messiego. Jego żona zasiadła trochę dalej, razem z teściową Iwoną i szwagierką Mileną. Mama i siostra Lewandowskiego były członkiniami sporej ekipy, która wraz z polskim piłkarzem przyleciała do Paryża.

Na profilu na Instagramie Milena Lewandowska-Miros relacjonowała swój pobyt we Francji. Na galę Złotej Piłki wybrała się w czarnym garniturze, a już po ogłoszeniu wyników opublikowała wpis, w którym wyraziła wsparcie dla brata.

Milena jest starszą siostrą Roberta i żoną Roberta Mirosa, właściciela firmy odzieżowej. Ją i Annę łączy wyjątkowa więź, czego dowodem mogą być zdjęcia, które ukochana Lewandowskiego umieściła w sieci.

ANNA LEWANDOWSKA ZALICZYŁA "WPADKĘ" NA GALI ZŁOTEJ PIŁKI. NAGRAŁY TO KAMERY

ZŁOTA PIŁKA. O ILE PRZEGRAŁ ROBERT LEWANDOWSKI? NIEZNACZNA PRZEWAGA
KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama