Reklama

Reklama

Robert i Anna Lewandowscy za kulisami gali Złotej Piłki. Tego nie pokazały kamery

Anna i Robert Lewandowscy razem z rodziną i przyjaciółmi pojawili się na gali Złotej Piłki 2021. Dzięki transmisjom w telewizji i internecie piłkarza reprezentacji Polski i Bayernu Monachium oraz jego żonę mógł oglądać cały świat. A co działo się poza kamerami? Małżonkowie ujawnili kulisy z przygotowań do ceremonii w Théâtre du Châtelet. Na fotografiach i wideo widać ich w hotelowym pokoju oraz w windzie. Para zachowywała się bardzo swobodnie, a humory dopisywały.

Robert Lewandowski nie wygrał plebiscytu "France Football" na najlepszego piłkarza 2021 roku. Swoją siódmą Złotą Piłkę w karierze odebrał Lionel Messi, a Polakowi przypadła swego rodzaju nagroda pocieszenia, czyli tytuł dla najlepszego napastnika mijającego roku. Gdy ją odbierał, mówił ze sceny o miłości, rodzinie, współpracownikach i trenerach. Podkreślał, że to dzięki także pracy ich wszystkich on sam może osiągać sukcesy.

Reklama

Wzruszające przemówienie męża próbowała nagrać telefonem Anna Lewandowska, która wraz z piłkarzem gościła na gali Złotej Piłki w Théâtre du Châtelet. Jednak gdy zauważyła, że jest bacznie obserwowana przez kamery, pospiesznie i jakby nieco speszona schowała aparat.

Robert Lewandowski z żoną Anną za kulisami gali Złotej Piłki

Natomiast poza polem widzenia kamer, a tym samym i widzów, było to, co wydarzyło się za kulisami. A, jak się właśnie okazuje, działo się całkiem sporo. Anna i Robert Lewandowscy zdecydowali się podzielić ze światem prywatnymi fotografiami zrobionymi głównie w hotelu, na krótko przed oficjalną ceremonią.

Na zdjęciach widzimy piłkarza reprezentacji Polski i Bayernu Monachium szykującego się w łazience do wielkiego wyjścia oraz jego ujęcie w hotelowym pokoju. W tle? Stolik zawalony mnóstwem kosmetyków. To nic dziwnego, nie jest bowiem tajemnicą, że z parą do Paryża poleciał sztab stylistów, który miał za zadanie przygotować Lewandowskich do uroczystości.

Kto zostanie najlepszym sportowcem 2021 roku? - GŁOSUJ TUTAJ!

Fotografie, które trafiły do mediów społecznościowych, pokazują też Annę na tle ogromnego lustra. Widać również na nich małżonków siedzących w fotelach i zaśmiewających się do rozpuku. Lecz najbardziej spektakularne fotki to te zrobione w windzie. Lewandowscy przytulają się do siebie, a żona sportowca pozuje w... okularach przeciwsłonecznych. "Normanie jak z Casino Royale, tylko ze James Bond i jego dziewczyna moga Wam buty czyścić! BOSCY LEWANDOWSCY!" - skomentowała ten widok Hanna Zborowska-Neves.

Zresztą sceny w windzie zostały też udokumentowane na nagraniu, a ono wrzucone na InstaStories Lewandowskiej.

Anna i Robert Lewandowscy na gali Złotej Piłki. Suknia trenerki warta kilkadziesiąt tysięcy

Gdy Lewandowscy zajechali pod Théâtre du Châteletpowitał ich rozemocjonowany tłum. Do środka małżonkowie weszli w ogłuszającej wrzawie. A prezentowali się świetnie. Anna miała na sobie długą, błyszczącą, czarną suknię od Dolce&Gabbana. Ten model wart jest około 25 tysięcy złotych. Robert założył granatowy garnitur z kamizelką od tego samego włoskiego domu mody.

Na czerwonym dywanie Lewandowscy chętnie pozowali do zdjęć. I to nie sami. Sfotografowano ich m.in. w towarzystwie mamy piłkarza, Iwony Lewandowskiej, oraz jego siostry, Mileny Lewandowskiej-Miros. Do sieci trafiły też fotki pary z Tomem Hollandem i Zendayą. "Co za niesamowici ludzie! Miło było was spotkać" - podsumowała to spotkanie Anna. "Nie mogę doczekać się nowego filmu" - dodawał Robert, nawiązując do ról w "Spidermanie".

SIOSTRA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NA GALI ZŁOTEJ PIŁKI. OLŚNIŁA W THEATRE DE CHATELET
ANNA LEWANDOWSKA OPUBLIKOWAŁA WPIS PO GALI ZŁOTEJ PIŁKI. CHWYTA ZA SERCE
JERZY DUDEK DLA INTERII: ZŁOTA PIŁKA TRACI WIARYGODNOŚĆ
LIONEL MESSI ZA KULISAMI GALI ZŁOTEJ PIŁKI. MÓWIŁ O ROBERCIE LEWANDOWSKIM
KP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL