Reklama

Reklama

Modelka rozbierze się przed obiektywem, jeśli Lionel Messi otrzyma Złotą Piłkę

Emocje przed ogłoszeniem wyników plebiscytu „France Football” sięgają zenitu. Okazuje się, że niektórzy fani futbolu i konkretnych piłkarzy wpadli w prawdziwe szaleństwo. Modelka Suzy Cortez przyznała publicznie, że rozbierze się przed obiektywem, jeśli Lionel Messi otrzyma Złota Piłkę.

W poniedziałek dowiemy się, kto otrzyma prestiżową Złotą Piłkę. W plebiscycie magazyny "France Football" o trofeum walczą między innymi Robert Lewandowski oraz Lionel Messi. Podczas gdy eksperci próbują rozwikłać przed czasem wyniki plebiscytu, jedna z modelek zapowiedziała bardzo odważny krok.

Suzy Cortez przyznała publicznie, że jeśli Messi otrzyma nagrodę, rozbierze się na tle Stade de France i wystąpi w sesji zdjęciowej.

"Moim marzeniem jest móc rozebrać się do naga dla Lionela Messiego. Jest dla mnie wszystkim" - przyznała Cortez na łamach "Daily Star".

Reklama

Tatuaż z Messim nad biodrem

Brazylijska modelka jest jedną z najbardziej popularnych fanek Messiego. 31-letnia kobieta jest znana ze swoich odważnych zdjęć.

Cortez nie kryła swojego rozczarowania przejściem swojego idola do Paris Saint-Germain. Napisała wówczas w sieci, że ma już tatuaż z herbem Barcelony na swoim pośladku, więc czas na kolejny krok.  Nad jej lewym biodrem pojawiła się zatem mała twarz Messiego.

Szaleństwo fanki gwiazdora futbolu niezależnie od wyniku, i tak zostawi za sobą zapewne ślad na jej kontach w mediach społecznościowych. 

AB


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje