Reklama

Reklama

Leo Messi z rodziną na gali Złotej Piłki. Internauci żartują

Lionel Messi przybył na galę Złotej Piłki, która organizowana jest w paryskim Théâtre du Châtelet. Na czerwonym dywanie nie pojawił się sam. Może liczyć na towarzystwo i mocne wsparcie najbliższych, m.in. żony. Antonela Roccuzzo na ten wieczór postawiła na błyszczącą kreację. Na podobny krok zdecydował się jej mąż. Internauci już żartują z jego stroju.

Lionel Messi ma na swoim koncie już sześć statuetek dla najlepszego piłkarza według magazynu "France Football". Niewykluczone, że teraz jego kolekcja powiększy się. Według nieoficjalnych informacji Interii to właśnie on odbierze Złotą Piłkę za 2021 rok

Argentyńczykowi podczas ceremonii towarzyszą jego najbliżsi z żoną na czele. On i Antonela Roccuzzo są parą od wielu lat. Poznali się w Rosario, gdy oboje byli dziećmi. W 2010 roku zaręczyli się, a później (w 2012, 2015 i 2018 roku) powitali na świecie trzech synów. W bieżącym roku celebrowali 4. rocznicę ślubu.

Ukochana partnerowała mężowi już przy okazji poprzednich gal Złotej Piłki. Za każdym razem wybierała długie suknie eksponujące dekolt. 

Reklama

Antonela Roccuzzo, żona Lionela Messiego, na gali Złotej Piłki 2021

Nie inaczej jest tym razem. Antonela założyła kreację do ziemi. Błyszczącą suknią zdecydowanie przyciąga wzrok. Jednak tym razem i stylizacja jej męża wzbudziła ogromne zainteresowanie. Lionel Messi postawił na połyskujący garnitur. "Przynajmniej nie zgubią się w tłumie" - żartują internauci.


Interia Sport - Gramy Dalej prosto z gali rozdania Złotej Piłki - SPRAWDŹ!

ANNA LEWANDOWSKA NA GALI ZŁOTEJ PIŁKI. ŻONA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO ZACHWYCIŁA KREACJĄ

LIONEL MESSI MOŻE LICZYĆ NA WSPARCIE ŻONY. KIM JEST ANTONELA ROCCUZZO?
LEO MESSI JUŻ ZBIERA GRATULACJE ZA ZDOBYCIE ZŁOTEJ PIŁKI. PATRICE EVRA NIE MA WĄTPLIWOŚCI
KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama