Reklama

Reklama

Anna Lewandowska zaliczyła "wpadkę" na gali Złotej Piłki. Nagrały to kamery

Anna Lewandowska towarzyszyła mężowi podczas gali wręczenia Złotej Piłki. Co prawda ostatecznie Robert Lewandowski nie zdobył statuetki dla najlepszego piłkarza świata, ale otrzymał swego rodzaju nagrodę pocieszenia, czyli tytuł najlepszego napastnika mijającego roku. Podczas odbierania wyróżnienia wzruszająco mówił m.in. o rodzinie i miłości. Jego przemówienie próbowała nagrać żona. Pech chciał, że kiedy wyciągnęła telefon, skierowano na nią kamery. "Lewa" zdawała się speszona tą sytuacją i małą wpadką...

Anna Lewandowska towarzyszyła mężowi podczas gali Złotej Piłki. Ona i Robert przyjechali do Paryża na dzień przed uroczystością. Zresztą piłkarz reprezentacji Polski i Bayernu Monachium mógł liczyć na wsparcie nie tylko żony, ale też sporego grona bliskich i przyjaciół. W Théâtre du Châtelet zasiadły m.in. jego mama Iwona oraz siostra Milena.

Widać było, że wszystkie kobiety życia "Lewego" były bardzo wzruszone. Tuż po ogłoszeniu wyników i uznaniu Lionela Messiego za zwycięzcę plebiscytu "France Football", Anna zabrała głos i opublikowała znaczący wpis na Instagramie.

"Wpadka" żony Roberta Lewandowskiego na gali Złotej Piłki w Paryżu

Reklama

Lewandowscy mieli bardzo efektowne wejście na francuską ceremonię. Gdy wysiedli z samochodu, powitał ich ogłuszający ryk tłumu. Anna i Robert zmierzali do wejścia do budynku w towarzystwie błysku fleszy.

Żona piłkarza miała na sobie długą, połyskującą, czarną kreację od Dolce&Gabbana. To model wart... 25 tysięcy złotych. Do sukni dobrała drogocenną biżuterię. Robert założył granatowy garnitur z kamizelką od tego samego domu mody. Para wyglądała jak milion dolarów!

Już w Théâtre du Châtelet Lewandowski zasiadł w pierwszym rzędzie, tuż obok Lionela Messiego. Z kolei Anna uroczystość oglądała z nieco dalszej perspektywy, z teściową i szwagierką u boku. Kiedy ogłoszono, że jej mąż zdobył tytuł najlepszego napastnika 2021 roku, panie nie kryły wielkiej radości. "Lewa" chciała uwiecznić przemówienie ukochanego, więc szybko chwyciła za telefon. Pech chciał, że właśnie wtedy ją samą uchwyciły kamery. Wówczas pospieszenie schowała aparat, ale było już za późno. 

Ta sytuacja to zabawna drobnostka, lecz zachowanie "Lewej" wskazuje, że najwyraźniej nie chciała być złapana w takiej sytuacji.

Wzruszające przemówienie Roberta Lewandowskiego

Anna i cała rodzina mogą być dumni z osiągnięć "Lewego", ale także z jego słów i postawy na gali Złotej Piłki. Gdy odbierał nagrodę dla najlepszego strzelca mijającego roku, podkreślał, że tak naprawdę w jego życiu najważniejsze są miłość i bliscy. Docenił też rolę kibiców.

Dziękował również tym, z którymi pracuje na co dzień.

ANNA LEWANDOWSKA PRZED GALĄ ZŁOTEJ PIŁKI OLŚNIEWA NA ULICACH PARYŻA. WYMOWNE FOTO
KLASA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO. POLAK POGRATULOWAŁ ZWYCIĘZCOM
ZŁOTA PIŁKA. O ILE PRZEGRAŁ ROBERT LEWANDOWSKI? NIEZNACZNA PRZEWAGA
KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama