Reklama

Reklama

Anna Lewandowska ujawnia kulisy gali Złotej Piłki. Wzruszające sceny, mało kto wiedział

Anna Lewandowska wciąż wspomina wydarzenia podczas gali Złotej Piłki 2021. Z najnowszych zdjęć opublikowanych w mediach społecznościowych przez żonę Roberta Lewandowskiego wynika, że za kulisami doszło do bardzo wzruszających scen. Mało kto o nich wie, bowiem kamery tego nie pokazywały. A sprawa jest ważna - podczas uroczystości "Lewy" miał szansę wirtualnie niejako spotkać się... z chorymi osobami, w tym z dziećmi.

Mimo że od gali Złotej Piłki w Paryżu minęło już kilka dni, emocje jeszcze nie opadły. Sporo dyskutuje się o słuszności wyboru zwycięzcy plebiscytu "France Football". Statuetkę odebrał Lionel Messi, choć wielu liczyło, że sięgnie po nią Robert Lewandowski. Polak dostał w zamian swego rodzaju "nagrodę pocieszenia", czyli tytuł najlepszego napastnika mijającego roku

Reklama

Trofeum odebrał z uśmiechem na ustach. Ze sceny podkreślał, jak ważni są dla niego bliscy, miłość, ale także koledzy z reprezentacji Polski oraz Bayernu Monachium, trenerzy i kibice. 

Podczas wręczania wyróżnienia doszło do dwóch nieprzewidzianych sytuacji. Prowadzący galę, Didier Drogba, zaliczył małą wpadkę i w nieprawidłowy sposób wręczył nagrodę "Lewemu". Efekt? Piłkarz na wszystkich zdjęciach z ceremonii pozuje z tylną ścianą trofeum. Jak naprawdę ono wygląda, dowiedzieliśmy się już po uroczystości, kiedy Robert opublikował fotografię w mediach społecznościowych.

Drobnej "wtopy" nie uniknęła również Anna Lewandowska. Chciała uwiecznić przemówienie męża i szybko sięgnęła po telefon, lecz pech chciał, że akurat wtedy nakierowano na nią kamery. Żona sportowca chyba poczuła się lekko zmieszana, bo pospieszenie schowała aparat. Najwyraźniej nie za bardzo planowała być złapana w takim momencie.


Żona Roberta Lewandowskiego odsłania kulisy gali Złotej Piłki. Wzruszające sceny

Już po uroczystości "Lewa" opublikowała na Instagramie zdjęcia dokumentujące kulisy przygotowań do gali w Théâtre du Châtelet. Widać na nich m.in. Lewandowskiego szykującego się w hotelowej łazience i jego ukochaną pozującą przy wielkim lustrze. "James Bond i jego dziewczyna mogą Wam buty czyścić!" - podsumowała w komentarzu Hanna Zborowska-Nevez.

Teraz Anna zdecydowała się na udostępnienie kolejnych, zakulisowych fotek. Okazuje się, że przed galą Złotej Piłki 2021 nie brakowało wzruszeń. Lewandowski wirtualnie, za pośrednictwem technologii, niejako spotkał się m.in. z chorymi dziećmi. Żona piłkarza wyjaśniła, o co dokładnie chodziło.

Na tym nie poprzestała. Pokazała też fotki, które wykonano jej i Robertowi, kiedy przemierzali czerwony dywan w drodze na uroczystość. "Noc godna zapamiętania" - napisała.

SIOSTRA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NA GALI ZŁOTEJ PIŁKI. OLŚNIŁA W THEATRE DE CHATELET
ANNA LEWANDOWSKA OPUBLIKOWAŁA WPIS PO GALI ZŁOTEJ PIŁKI. CHWYTA ZA SERCE
JERZY DUDEK DLA INTERII: ZŁOTA PIŁKA TRACI WIARYGODNOŚĆ
LIONEL MESSI ZA KULISAMI GALI ZŁOTEJ PIŁKI. MÓWIŁ O ROBERCIE LEWANDOWSKIM
KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy