Reklama

Reklama

Adam Małysz skomentował Złotą Piłkę. "Powinien zwyciężyć”

Nie milkną echa wyników plebiscytu "France Football", w którym zwycięzcą okazał się Lionel Messi. Drugie miejsce zajął Robert Lewandowski, co nie spodobało się wielu fanom futbolu. Jednym z nich jest Adam Małysz. Były skoczek narciarski uznał, że nagroda należała się właśnie "Lewemu".

Adam Małysz często komentuje w swoich mediach społecznościowych bieżące wydarzenia ze świata sportu, nie tylko skoków narciarskich. Tym razem nie pozostał bierny i zdecydował się napisać, co myśli na temat wyników plebiscytu magazynu "France Football".

W poniedziałek stało się jasne, że Złota Piłka powędruje w ręce Lionela Messiego. Na drugim miejscu uplasował się Robert Lewandowski, który otrzymał również nagrodę dla najlepszego napastnika roku.

"Wielkie gratulacje dla Roberta Lewandowskiego, choć moim zdaniem wyniki Złotej Piłki i drugie miejsce napastnika reprezentacji Polski i Bayernu Monachium są niesprawiedliwe. Uważam, że po tym co "Lewy" osiągnął w 2021 roku, powinien zwyciężyć w tegorocznym plebiscycie" - napisał we wtorkowym poście Małysz.

Reklama

Wyniki plebiscytu zwróciły uwagę nie tylko ekspertów ze świata futbolu. Dzień po uroczystej gali w wielu środowiskach komentuje się zasadność werdyktu. Sporo kibiców podziela zresztą opinię utytułowanego skoczka narciarskiego.

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama