Reklama

Reklama

Wyzwanie Mistrza. Kajetan Duszyński balansuje na granicy ryzyka!

Twierdzi, że na igrzyskach w Tokio miał więcej szczęścia niż rozumu, a swoje olimpijskie złoto w olimpijskim debiucie w pełni doceni po latach. Kocha wyzwania i to nie tylko te sportowe! Gościem kolejnego odcinka programu Wyzwanie Mistrza jest „piękny umysł” polskiego sportu i mistrz olimpijski w sztafecie mieszanej 4x400 metrów – Kajetan Duszyński. Zobacz dziś o godzinie 17.00 na interia.pl.

Jego sportowym marzeniem był start w igrzyskach olimpijskich. Do Tokio Kajetan Duszyński leciał więc poniekąd spełniony, a o olimpijskim złocie nawet nie marzył.

Jak więc doszło do tego, że wraz ze sztafetą 4x400 metrów, nie będąc faworytami, stanęli na najwyższym stopniu olimpijskiego podium? I jak złoto w olimpijskim debiucie zmieniło jego życie? Między innymi na te pytania Kajetan Duszyński opowiada w rozmowie z dziennikarką Polsatu Sport - Aleksandrą Szutenberg.

Reklama

Premiera już dziś o godzinie 17.00 na Interia.pl.

Duszyński zdradza też co było największym wyzwaniem w jego dotychczasowym życiu. I uwaga! Choć jest mistrzem olimpijskim - nie było to wyzwanie sportowe! Choć ma otwarty przewód doktorski z biotechnologii na Politechnice Łódzkiej - nie było to wyzwanie naukowe!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Kiełbasińska rozwija skrzydła

Odpowiedź jest zdecydowanie bardziej zaskakująca, szczera i po prostu "życiowa"... A rozmowa to i tak tylko preludium do kulminacyjnej części programu, czyli wyzwania, z którym będzie się musiał zmierzyć i w którym będzie balansował na granicy ryzyka! A ryzyko kocha. Pytanie, czy to wystarczy?!

#WyzwanieMistrza z Kajetanem Duszyńskim dziś o 17.00 w portalu Interia.pl. 

Po dwóch pilotowych odcinkach z Anitą Włodarczyk Dawidem Tomalą, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem widzów portalu sport.interia.pl i Polsatu Sport, w kwietniu ruszył pełny sezon programu Wyzwanie Mistrza. Największe gwiazdy polskiego sportu w specjalnym programie pod okiem dziennikarki Polsatu Sport Aleksandry Szutenberg mierzą się w nim z nietypowymi wyzwaniami rzucanymi przez mistrzów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wyzwanie Mistrza. Aniołek rusza... na boisko!


Reklama

Reklama

Reklama