Reklama

Reklama

Wybory prezesa PZPN

PZPN ujawnił nazwiska wszystkich kandydatów do nowych władz

Polski Związek Piłki Nożnej zamieścił na swojej stronie internetowej nazwiska wszystkich kandydatów do nowych władz związku.

Wyboru dokonają delegaci na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze PZPN, które odbędzie się 26 października.

Lista kandydatów zgłoszonych na prezesa PZPN (kolejność alfabetyczna):

Reklama

1.    Stefan Antkowiak
2.    Zbigniew Boniek
3.    Roman Kosecki
4.    Zdzisław Kręcina
5.    Edward Potok

Kandydat zgłoszony przez kluby Ekstraklasy i I ligi na wiceprezesa PZPN ds. piłkarstwa profesjonalnego:

Bogusław Biszof

Kandydat zgłoszony przez kluby Ekstraklasy na członka Zarządu PZPN:

Marcin Animucki

Kandydat zgłoszony przez kluby I ligi na członka Zarządu PZPN:

Michał Listkiewicz;

Kandydat zgłoszony przez wojewódzkie związki piłki nożnej na wiceprezesa PZPN ds. piłkarstwa amatorskiego:

Jan Bednarek

Lista kandydatów na członka Zarządu PZPN (kolejność alfabetyczna):

1.    Stefan Antkowiak; udzielone poparcie: Wielkopolski ZPN.
2.    Grzegorz Bakalarczyk; udzielone poparcie: RTS Widzew Łódź SA.
3.    Zbigniew Bartnik; udzielone poparcie: Lubelski ZPN.
4.    Jan Bednarek; udzielone poparcie: Zachodniopomorski ZPN.
5.    Mieczysław Broniszewski; poparcie: Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej.
6.    Rudolf Bugdoł; udzielone poparcie: Śląski ZPN.
7.    Piotr Cichecki; udzielone poparcie: WKS Śląsk Wrocław SA.
8.    Andrzej Danek; udzielone poparcie: MKS Sandecja Nowy Sącz.
9.    Witold Dawidowski; udzielone poparcie: Podlaski ZPN.
10.   Zdzisław Drobniewski; udzielone poparcie: KSP Polonia Warszawa SSA.
11.   Kazimierz Greń; udzielone poparcie: Podkarpacki ZPN.
12.   Mariusz Heler; udzielone poparcie: KS Polonia Bytom SA.
13.   Grzegorz Jaworski; udzielone poparcie: GKS Piast Gliwice SA.
14.   Artur Kapelko; udzielone poparcie: GKS Bogdanka SA.
15.   Marian Kogut; udzielone poparcie: KS Kolejarz Stróże.
16.   Roman Kosecki; udzielone poparcie: Mazowiecki ZPN.
17    Marek Jan Koźmiński; udzielone poparcie: Okocimski KS Brzesko.
18.   Cezary Kulesza; udzielone poparcie: Jagiellonia SSABiałystok.
19.   Michał Listkiewicz ; udzielone poparcie: MKS Flota Świnoujście.
20.   Zdzisław Łazarczyk; udzielone poparcie: Dolcan Sport Ząbki SSA.
21.   Izabella Łukomska-Pyżalska; udzielone poparcie: KS Warta Poznań.
22.   Stefan Majewski; udzielone poparcie: GKS Olimpia Grudziądz.
23.  Krzysztof Malinowski; Pogoń Szczecin SA, Lechia Gdańsk SA, Pomorski ZPN.
24.   Mirosław Malinowski; udzielone poparcie: Świętokrzyski ZPN.     
25.   Tomasz Miętkiewicz; poparcie: OKS 1945 Olsztyn, Warmińsko-Mazurski ZPN.
26.   Mirosław Mosór; udzielone poparcie: Ruch Chorzów SA.
27.   Jaromir Netzel; udzielone poparcie: Arka Gdynia SA.
28.   Ryszard Niemiec; udzielone poparcie: Małopolski ZPN.
29.   Eugeniusz Nowak; udzielone poparcie: Kujawsko-Pomorski ZPN.
30.   Andrzej Padewski; udzielone poparcie: Dolnośląski ZPN.
31.   Edward Potok; udzielone poparcie: Łódzki ZPN.
32.   Marek Procyszyn; udzielone poparcie: Opolski ZPN.
33.   Zbigniew Przesmycki; poparcie: Stowarzyszenie Sędziów Piłki Nożnej w Polsce.
34.   Robert Skowron; udzielone poparcie: Lubuski ZPN.
35.   Jakub Tabisz; udzielone poparcie: MKS Cracovia SSA.

Lista kandydatów na członka Komisji Rewizyjnej PZPN (kolejność alfabetyczna):

1.    Marek Bestrzyński; poparcie: Zagłębie Lubin SA, KKS Lech Poznań SA,
       WKS Śląsk Wrocław SA.
2.    Stanisław Bobkiewicz; udzielone poparcie: Świętokrzyski ZPN.
3.    Wojciech Bochnak; udzielone poparcie: Dolnośląski ZPN.
4.    Tomasz Brzozowski; poparcie: Pogoń Szczecin SA, Lechia Gdańsk SA.
5.    Tomasz Chojnowski; udzielone poparcie: Korona SA.
6.    Henryk Drob; udzielone poparcie: Tyski Sport SA.
7.    Bolesław Dywan; udzielone poparcie: KS Kolejarz Stróże.
8.    Adam Gilarski; udzielone poparcie: GKS Bogdanka SA.
9.    Andrzej Góra; udzielone poparcie: Pomorski ZPN.
10.  Jarosław Habura; udzielone poparcie: Łódzki ZPN.
11.  Janusz Hańderek; udzielone poparcie: Małopolski ZPN.
12.  Marek Hławko; udzielone poparcie: Podkarpacki ZPN.
13.  Kazimierz Janecki; udzielone poparcie: Kujawsko-Pomorski ZPN.
14.  Romuald Jankowiak; udzielone poparcie: Lubuski ZPN.
15.  Artur Jankowski; udzielone poparcie: delegat piłki halowej Roman Sowiński.
16.  Paweł Kosmala; udzielone poparcie: KP Legia Warszawa SSA.
17.  Andrzej Kozłowski; udzielone poparcie: GKS  Olimpia Grudziądz.
18.  Grzegorz Maciejasz; udzielone poparcie: Zachodniopomorski ZPN.
19.  Józef Maliszewski; udzielone poparcie: Podlaski ZPN.
20.  Andrzej Mroziński; udzielone poparcie: Wielkopolski ZPN.
21.  Jan Ozga; udzielone poparcie: KS Warta Poznań.
22.  Martyna Pajączek; udzielone poparcie: MKS  Miedź Legnica SA.
23.  Władysław Stachurski; poparcie: Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej.
24.  Mirosław Starczewski; udzielone poparcie: Mazowiecki ZPN.
25.  Radomir Szaraniec; udzielone poparcie: MKS Cracovia SSA.   
26.  Jan Szot; udzielone poparcie: Śląski ZPN.
27.  Władysław Szypuła; udzielone poparcie: MKS Sandecja Nowy Sącz.
28.  Witold Wójtowicz; udzielone poparcie: Lubelski ZPN.
29. Wiesław Antoni Żmuda; poparcie: OKS 1945 Olsztyn, Warmińsko-Mazurski ZPN.

Dowiedz się więcej na temat: PZPN | prezes PZPN | wybory prezesa PZPN | Michał Listkiewicz