Reklama

Reklama

Tomasz Adamek

Więcej, lepiej i mocniej - Adamek kontra Cunningham

"Więcej, lepiej i mocniej" - pod takim hasłem zorganizowano wtorkową konferencję prasową w klubie Wisła Club w Garfield w NJ, przed najbliższą walką Tomasza Adamka (47-2, 29 KO) ze Stevem Cunninghamem (25-4, 12 KO). Pojedynek odbędzie się 22 grudnia w Sands Casino Resort w Bethlehem w Pensylwanii.

Na konferencji prasowej Steve pojawił się ze swoim najmłodszym synkiem, który jest największym fanem swego ojca. Amerykański pięściarz zapewnił, że do tej walki będzie doskonale przygotowany, gdyż z całego serca marzył o rewanżu z Adamkiem. Przypuszcza, że "Góral" także bardzo dobrze przygotuje do tego pojedynku.

Polski pięściarz zapraszał zaś wszystkich serdecznie na tę walkę, zapewniając że będzie to wspaniały pojedynek. Dodał też, że od czasu swej pierwszej walki z Cunninghamem jako pięściarz bardzo się zmienił - jest prawdziwym zawodnikiem wagi ciężkiej, który waży 220 funtów, boksuje w amerykańskim stylu, zatem Cunninghamowi będzie bardzo trudno go trafić.

Wygrany tej walki weźmie udział  w starciu eliminacyjnym o prawo walki o tytuł mistrza świata IBF wagi ciężkiej. Adamek głęboko wierzy, że to właśnie on będzie tym szczęśliwcem. Podobnie myśli Cunningham.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje