Reklama

Reklama

Tomasz Adamek

Tomasz Adamek zderzy się z "Pociągiem Towarowym"

Tomasz Adamek (46-2, 28 KO) na środowej konferencji prasowej w Prudential Center w Newark pierwszy raz stanął twarzą w twarz ze swoim przeciwnikiem Travisem "Pociągiem Towarowym" Walkerem (39-7-1, 31 KO). Pięściarze zmierzą się w sobotę 8 września w hali Prudential Center.

- Pracuję z Tomkiem od jego, pierwszego dnia pobytu w Stanach. Szybko związaliśmy się z  Kathy Duvą, która jest wspaniałym partnerem.  Wierzę, że nasza wspólna praca zaowocuje kolejną walką Tomka o mistrzowski pas - powiedział Ziggy Rozalski menedżer Adamka na konferencji prasowej.

Trener Tomasza Roger Bloodworth nie krył zadowolenia z pojedynku Adamka z Walkerem. - Ten przeciwnik jest silny, wie jak zadawać ciosy i jest pewny, że "złapie" Tomka w ringu. Mam wątpliwości, czy mu się to uda, ale jestem pewny, że ich walka będzie widowiskowa niczym wspaniały pokaz fajerwerków.

Adamek na konferencji odpierał zarzuty, że ucieka w ringu i że dobiera sobie słabych przeciwników. - Nie uciekam, mam za to bardzo dobrą pracę nóg i uwielbiam bić kombinacjami. Moim celem jest stworzenie niezapomnianego widowiska dla moich fanów. Walka z Walkerem będzie niczym zderzenie pociągów - towarowego z super expressowym. Nikt nie może mi zarzucić, że dobieram sobie słabych przeciwników. Po pierwsze, sam ich sobie nie wybieram tylko akceptuje przedstawione mi propozycje, a po drugie, po zwycięskiej walce z bardzo dobrym i utalentowanym Eddiem Chambersem, będę walczył z  silnym i potężnym Travisem Walkerem. Nie będzie to łatwe, ale robię to dla fanów. Boks jest sportem dla nich i za każdym razem, kiedy wchodzę do ringu daję z siebie wszystko.

Tomasz Adamek do  walki Travisem Walkerem wejdzie do ringu  w nowych strojach od firmy BEE FEE Sp.z o.o., która reprezentuje Las Vegas Energy Drink. Polski pięściarz rozwiązał umowę z firmą Portfel.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje