Reklama

Reklama

Tomasz Adamek

Młody Adam obija starego Adamka

Mijają kolejne tygodnie treningów Tomasza Adamka, który na gali 8 września w Prudential Center w Newark zmierzy się z Travisem Walkerem. Stawką pojedynku będzie pas IBF North American wagi ciężkiej.

-  Do tej walki  trenuje ze mną 23-letni pięściarz Adam Kownacki. Znam go od kilku lat, widziałem go w akcji w ringu i kibicuję mu. Jest młody, głodny boksu i ma potencjał, chce w grudniu wrócić na ring - powiedział Tomasz Adamek.

- Na obozie z braćmi Kliczko w Alpach, na którym byłem zimą tego roku, doznałem kontuzji prawego bicepsa. Przeszedłem operację, ale wróciłem do zdrowia i do boksu. Bardzo jestem wdzięczny Ziggiemu Rozalskiemu, że dał mi możliwość trenowania  z Tomkiem. Uważam, że kiedy ma się szansę trenowania z jednym z najlepszych na świecie, nie można jej przegapić. Tomasz jest w świetnej formie i każdego dnia uczę się od niego nowych elementów bokserskich - powiedział nam zadowolony Kownacki, który ma na swoim koncie cztery walki zawodowe. Wszystkie wygrane przez nokaut.

- Adam bierze udział w ostatnich rundach springów. Gdy wchodzi do ringu ja czasem żartuje, że młody Adam, zaczyna obijanie starego Adamka - mówił z uśmiechem "Góral". Dodał też, że do wrześniowej walki wyjdzie w nowym stroju od aktualnego sponsora Las Vegas Energy Drink i przy muzyce z piosenki "Pamiętaj" Funky Polaka.

Gala 8 września jest organizowana przy współpracy - Main Events Peltz Boxing i Ziggy Promotions.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy