Reklama

Reklama

Tomasz Adamek

Kauffman pomoże Adamkowi przed walką z Głazkowem

Travis Kauffman (26-1, 19 KO) pomoże Tomaszowi Adamkowi (49-2, 29 KO) przed jego zbliżającą się potyczką z Wiaczesławem Głazkowem (15-0-1, 11 KO), do jakiej dojdzie 16 listopada.

Swego czasu mieli ze sobą walczyć, ale do planowanego pojedynku nie doszło. Teraz 28-letni pięściarz z Pensylwanii został głównym sparingpartnerem "Górala" przed jego walką z Wiaczesławem Głazkowem.

Głazkow niedawno był sparingpartnerem Władimira Kliczki przed jego starciem z Powietkinem.

Przypomnijmy, że stawką rywalizacji Adamka z Ukraińcem będzie pozycja numer dwa kolejnego rankingu federacji IBF w wadze ciężkiej.

Polak zasiadał już na tym miejscu po wypunktowaniu Steve'a Cunninghama, lecz po odmowie spotkania z Kubratem Pulewem z powodu słabych warunków finansowych został zdegradowany i dziesięć lokat w dół.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy