Reklama

Reklama

Tomasz Adamek

Adamek - Głazkow: starcie wielkich trenerów

Kiedy na ring w Turning Stone Resort Casino w Veronie wyjdą Tomek Adamek (49-2, 29 KO) z Wiaczesławem Głazkowem (15-0-1, 11 KO), kibice obejrzą starcie dwóch czołowych zawodników wagi ciężkiej. Ale po przeciwnych stronach stanie również dwóch wielkich trenerów.

W narożniku "Górala" stanie Roger Bloodworth, zaś Ukraińca poprowadzi jeszcze sławniejszy Don Turner, który w najlepszych czasach zajmował się między innymi karierą Larry'ego Holmesa czy Evandera Holyfielda, kiedy ten detronizował Mike'a Tysona.

"Jestem w tym biznesie od bardzo dawna. Widziałem już wielu zawodników, którzy przychodzili i odchodzili. Zrobiliśmy wszystko by mój zawodnik poradził sobie w tej walce. Jesteśmy gotowi, ciekawe tylko czy Roger może powiedzieć to samo" - prowokuje Turner.

"Przecież tu nie chodzi o mnie, tylko o Tomka. Dlatego nie obchodzi mnie to co mówi i robi Don. Mamy swoją robotę do wykonania. Dałem Tomkowi wszelkie narzędzia niezbędne do zwycięstwa, teraz tylko on musi ich użyć podczas pojedynku" - odparł Bloodworth.

Sam Adamek jak zwykle nie dał się wciągnąć w żadne utarczki słowne i w spokoju koncentruje się na sobotni wieczór.

"W wadze ciężkiej każdy teoretycznie może wygrać ze mną, a ja mogę pokonać każdego. Zazwyczaj trenuję naprawdę ciężko, lecz tym razem pracowałem jeszcze ciężej. Nie wybiegam za bardzo w przyszłość i koncentruję się tylko na Głazkowie. Chcę zrobić swoje, a potem sięgnąć po tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. Mój rywal jest silny, trochę ode mnie młodszy i z pewnością czeka mnie trudna przeprawa. Jesteśmy jednak na to przygotowani - powiedział Adamek.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy