Reklama

Reklama

Tokio 2020. Terminarz występów Polaków na wtorek 27 lipca

Po czterech dniach zmagań na igrzyskach olimpijskich w Tokio Polacy wciąż figurują w klasyfikacji medalowej z zerowym dobytkiem. Sytuacja może się zmienić już we wtorek. Swój mecz w ramach drugiej rundy rozegra natomiast Hubert Hurkacz, a polskich koszykarzy 3x3 czeka "mecz o wszystko" z Belgią.

Niestety nasze szpadzistki przegrały dziś w ćwierćfinale z Estonią i powalczą tylko o miejsca 5-8.

Nasi koszykarze o godzinie 7.40 zmierzą się z Belgią. By awansować, muszę wygrać i liczyć na dobry układ tabeli.

Polscy fani będą mogli wspierać we wtorek także między innymi Huberta Hurkacza, który w drugiej rundzie zmierzy się z Brytyjczykiem Liamem Broady oraz Maję Włoszczowską w kolarstwie górskim.

Kibicuj naszym na IO w Tokio! - Sprawdź

Reklama

Tokio 2020. Terminarz występów Polaków we wtorek 27 lipca:

BOKS

6.54, 69 kg kobiet, 1/8 finału - Karolina Koszewska - Busenaz Surmeneli (Turcja)

JUDO

4.00, 63 kg kobiet, eliminacje - m.in. Agata Ozdoba-Błach - Estefania Garcia (Ekwador)

63 kg kobiet, ćwierćfinały

10.00, 63 kg kobiet, repasaże

63 kg kobiet, półfinały

11.18, 63 kg kobiet, o brązowy medal

63 kg kobiet, finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

7.00: K1 kobiet, półfinał - Klaudia Zwolińska 

9.00: K1 kobiet, finał

KOLARSTWO GÓRSKIE

8.00: kobiety - Maja Włoszczowska

KOSZYKÓWKA 3x3

7.40: Belgia - Polska

14.00: ćwierćfinały mężczyzn, ew. Polska

PŁYWANIE

4.35: 200 m st. motylkowym mężczyzn, półfinały - Krzysztof Chmielewski

13.17: 4x200m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Polska: Kacper Majchrzak, Jakub Kraska, Kamil Sieradzki, Radosław Kawęcki

SIATKÓWKA PLAŻOWA

mecze grupowe mężczyzn

10.00: Grzegorz Fijałek, Michał Bryl - Marco Grimalt, Esteban Grimalt (Chile)

13.00: Piotr Kantor, Bartosz Łosiak - Julius Thole, Clemens Wickler (Niemcy)

SZERMIERKA

4.25: szpada kobiet drużynowo, ćwierćfinał - Polska - Estonia

5.45: szpada kobiet drużynowo, o miejsca 5-8 (Polska)

6.40: szpada kobiet drużynowo, półfinały

7.30: szpada kobiet drużynowo, o 7. miejsce

szpada kobiet drużynowo, o 5. miejsce

11.30: szpada kobiet drużynowo, o brązowy medal

12.30: szpada kobiet drużynowo, finał

TAEKWONDO

6.00: +67 kg kobiet, 1/8 finału - Aleksandra Kowalczuk - Reba Stewart (Australia)

7.00: +67 kg kobiet, ćwierćfinały

9.00: +67 kg kobiet, półfinały

12.00: +67 kg kobiet, repasaże

13.30, +67 kg kobiet, o brązowy medal

14.30, +67 kg kobiet, finał

TENIS

6.00 (przesunięty ze względu na opady deszczu): singiel mężczyzn, 2. runda - Hubert Hurkacz - Liam Broady (W. Brytania)

ŻEGLARSTWO

5.00: Laser Radial kobiet, 5. wyścig - Magdalena Kwaśna

Laser Radial kobiet, 6. wyścig 

49er mężczyzn, 1. wyścig - Łukasz Przybytek-Paweł Kołodziński

49er mężczyzn, 2. wyścig 49er mężczyzn, 3. wyścig

49er FX kobiet, 1. wyścig - Aleksandra Melzacka-Kinga Łoboda

49er FX kobiet, 2. wyścig 49er FX kobiet, 3. wyścig

TB



Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje